Fix&Drive-ba szeretnék jelentkezni

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 05. 11.
2
0
V2 karakter
Arbring O Alfonz
14.) Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni! Büntetés: 30 büntetőpont. @smexy
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

13éves vagyok. Ákos


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
2018 dec. 24. 39005percem van benne,28as szintű vagyok


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
Igen voltam admin jailban, nem egyszer,kitiltva még nem voltam. https://imgur.com/NbTuona


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~igen


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
Van amelyik napon többet másnap kevesebbet mert van néha más dolgom is.


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
13éves vagyok.Szeretek gépezni meg quadozni,motorozni.
6 osztályos gimnáziumba járok.Hát kb ennyi a fontos tudnivaló szerintem.



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

Arbing O Alfonz


Születési helye, ideje:
Los Santos,2018. 12. 24.


Legmagasabb iskolai végzettség:
szakmunkás gimnázium: autó szerelő


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
szeretek szerelni és dolgozni,meg hát a pénzt keresni is nem mellesleg


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
A legelső munkám kukás volt. Utána elmentem bányába dolgozni és ott egész jól tudtam keresni. Később buszoztam de az nem volt túl jó.
Megint vissza mentem a bányába dolgozni. Egy idő után unalmas lett az hogy folyton csak a követ hordom és elmentem kamionosnak.
Ezt egy jó darabig csináltam csak az elején nagyon kevés pénzt kaptam érte. Később már jól tudtam vele keresni. Végül most is bányász vagyok.
Haverokkal szoktam bányászni. Amikor volt a nagy horgászverseny ott is elég jó pénzt tudtam keresni. 3 autóm van meg egy hajóm és egy szép házam garázzsal.
Ott élünk a családdal 5-en valamikor 6-an is.

Aláírás:
Arbing O Alfonz
smexy válasza:
Minta hiányában zárom.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.