firestarter jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombi.

Zöldfülű
2019. 01. 24.
154
124
Kazincbarcika
V4 karakter
Cvijetin Antic
LV karakter
Taevion Pierre

x3zePcK.png


IG neved:
- Thomas Blaker -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még soha. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5 óra körülbelül. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 óra meglenne fixen. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Nem sok érvet tudok emelett felhozni hogy miért pont engem, de szerintem teljes odaadással tudnám végezni a dolgomat, viszont szerintem kellőképp jó a beszédkészségem ami itt mondhatni elengedhetetlen. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Segíteni az új TeamSpeak felhasználóknak, esetleg a régebb óta TeamSpeak-et használó játékosoknak is, ha segítségre van szükségük. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Kérdéseikre válaszolok, kérdezek tőlük a szerverszabályzatból, ha nem megy akkor egyértelműen segítek, ugyanígy a TeamSpeak szabályzatból is, illetve ha valakit keresnek, akkor megpróbálom őket eligazítani hogy hová is menjenek(Váró). -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Segítőkész vagyok, és amint említettem a beszédkészségem is jó. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen sajna. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Addig csinálnám ameddig tudom. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Jó a beszédkészségem. -
- Tudok alkalmazkodni. -
- Vicces. -

Negatív:
- Néha tudok túlzásba esni. -
- Néha flegma. -
- Néha kissé ingerlékeny vagyok. -

Mennyi idős vagy?:

- 15 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- - Zsombornak hívnak, 15 éves vagyok, általában a szabadidőm nagyrészét számítógépezéssel töltöm. Szeretem a humort, illetve elég sokszor szoktam is humorizálni, de ha annak van az ideje akkor kellőképpen tudok komoly is lenni.Mindenkihez kedves vagyok, ha ő is úgy viszonyul hozzám, de sajnos tudok elég flegma is lenni.Eléggé barátságos vagyok, tehát ebből adódóan könnyen vagyok képes barátkozni új emberekkel. - -
 

innocent

arrogante
2019. 01. 10.
336
329
21
V4 karakter
tsuyuri shinobu
LV karakter
quincy choice
Regota ismerlek mar, SGH Tagkent is megalltad a helyed, szerintem itt sem lenne maskeppen. Sok sikert, szivesen latnalak a csapatban.
 
  • Tetszik
Reactions: Zsombi.

András

"24 beers in case"
2019. 01. 11.
134
68
LV karakter
Todd Keller
Szervusz!
Lapod olvasása közben egyetlen egy dolog elgondolkoztat,miszerint az időközönként elő törő flegma stílus. Ehhez hozzá kell tennem hogy van egy szép mondás :"Amit adsz,azt kapod vissza".Ez a mondat türközi azt hogy ha te valakivel flegma,akár rangból adódó lenéző stílust képviselsz akkor veled is úgy fognak beszélni ami lehet nem fog jól esni.Mindig minden percben olyan hangnemet kell használni ami pozitív és segítőkész minthogy flegmán,ingerülten válaszolni.
Személy szerint nem ismerlek, ez az egy dolog ami szemet szúrt,de ettől eltekintve sok sikert kívánok!
 
  • Vicces
Reactions: Krisztof

Ezerforint

Never give up
Támogató
2019. 01. 10.
735
710
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Szia! Szerintem nem lett olyan rossz lap. De "Néha flegma" ez a negatív tulajdonság nagyon nem jó. Ezeken kívül szerintem semmi olyan nincs a lapban ami nagy baj lenne. Sok sikert.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.06.05. 17:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: A flegmaságot hagyd, mert hamar kikerülnél, de nem csak a teamből. Meglátjuk majd, hogy remekelsz.

EDIT: Nem jelent meg a TS meghallgatáson, ezért elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.