Finn Middleton-Abdul

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Laci

“The things we love destroy us every time.“
2019. 01. 09.
45
9
22
Kiskunhalas-Szeged
LV karakter
Cornelius Hansjorg
V2 karakter
Ottavio Octavianus
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Finn Middleton >

Panaszolt fél admin neve:
< Abdul >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Segítségnyújtás elmulasztása, hazugság, lekezelő stílus. >

Bizonyítékok:
< LOG] >

Megjegyzés:
< Egy egyszerű eldöntendő kérdéssel fordultam az adminhoz, ehelyett ez a beszélgetés zajlott le, nem az én kezdeményezésemmel. Szerintem egy adminnak nem így kéne hozzáállni a játékosokhoz, akik segítséget szeretnének kérni. Mondhatja, hogy elfoglalt volt, bár kb. 100 játékosra voltak 2-en vagy 3-an adminok. Egy igent vagy egy nemet sokkal egyszerűbb lett volna leírnia, ehelyett inkább felháborodott, hogy adminként segítenie kell. A hazugság pedig az, hogy szerintem 2x nem tudja leírni 1 mp alatt ezt:
[2019-11-03 21:18:05] [Output] : [Segítség] Admin[3] Abdul: kisebb, kérdésekkel idgt/sght kérdezz.
[2019-11-03 21:18:05] [Output] : *** Joshua D Shepherd leállította a jármű motorját.
[2019-11-03 21:18:05] [Output] : [Segítség] Admin[3] Abdul: kisebb, kérdésekkel idgt/sght kérdezz.
>


MarcYk válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: cikmar és Mézön

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 
A

abdulka

Csáó,
A hazugság pedig az, hogy szerintem 2x nem tudja leírni 1 mp alatt ezt:
valóban nem console volt, hanem behozták az új MTA "update"-ben azt hogy chatben is fentebb tudsz egyet a nyilakkal lépni.
Azért vannak az adminsegédek, hogy az adminokat segítsék a kisebb kérdésekkel/problémákkal.
Illetve akkor pont egyedül voltam 125 player-re, direkt megnéztem.
Várom a bírálást.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha az adott admin egyedül van, nem direkt írja azt hogy kisebb kérdésekkel adminsegédet kérdez mivel azért vannak.

Máskor így tedd.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.