finlay bryant --> balage | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
711
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< finlay bryant>

Panaszolt fél admin neve:
< Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen panaszkönyv bírálat. >

Bizonyítékok:
< Zárt panaszkönyv (a fórum adatvesztése miatt nem megtekinthető) és az UCP-men lévő jail.>

Megjegyzés:
< Azért kaptam adminjailt, mivel kimentem a másik fél által megkezdett [B]új [/B]ATM-re úgy, hogy az előzőn meghaltam. Röviden annyi a sztori, hogy kiraboltak egy bankautomatát a dokkoknál, majd meghalt a rendvédelem nagy része. Kihasználva a szituációt, hogy "szabad a pálya" átmentek BlueBerrybe és ott nekiálltak egy új ATM-nek. Csakugyan én már akkorra lespawnoltam és kimentem az új akcióra. Tudtommal, ha új ATM-et kezdenek akkor az új RP-nek számít. >
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Itt már leírom azért nagy vonalakban újra, amit az előző panaszodban is leírtam. Az első ATM rablás sikeressége után/közben fejükbe vették az illegálosok, hogy megfúrnak még egyet, és ezt még időben, meg is beszélték egymással a rádión. Te az első ATM rablása közben le lettél lőve, újraéledés után már mentél is vissza oda, és azokhoz akik az előző ATM fúrásban nem haltak meg, és közvetlenül az első után mentek a következőre. Szép világot élnénk, hogy hagynánk hogy az összes rendvédelmis vissza mehessen a még folyamatban lévő akcióra.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Ahelyett, hogy ilyen felesleges kérdéseket teszel fel (lényegében magadnak), tényeket állíts bizonyítékokkal alátámasztva. Elég fura az a gondolkodásmód, hogy a fő panasz alatt ezt megemlíteni nem volt fontos már neked, vagy lehet hogy csak direkt, hisz azt hiszed mindent tudó vagyok, és nem kell említést tenned ezekben az esetekben.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Volt új ATM bejelzés? Mikor kimentél a halálangyal még rajtad volt?
 

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
711
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
Amikor lespawnoltam akkor visszafutottam HQ-ra redutyzni. Azt hiszem, hogy reduty közben jött az új bejelzés.
Amikor kimentem akkor még halálangyal volt rajtam.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Szabályzat szerint ugyan:
"• Halálangyal: Mehet más RP-re, de ugyanabba nem amiben meghalt. (Ha lejár a halálangyal akkor sem mehetsz vissza ugyanabba az RP-be.)"

Azonban még az ATM rablás bekerülése után egy Leader meeting megegyezés szerint a rendvédelem halál után 2 feltétellel mehet ismét "vissza" ATM rabra:
  1. Respawn után a Halálangyalnak le kell telnie.
  2. Az 1. feltétel teljesülése után új ATM bejelzés érkeztekor.
Ez amiatt lett így kitalálva, mivel ha valakik elkezdenek fúrni egy ATM-et, kidarálják a rendvédelmet, akkor utána elég érdekes szituáció lenne, ha szabadon rabolhatnának még utána 3-4 másikat. Ezt Balage is rosszul idézte/tudta, azonban a PK a kapott jailről szólt, ami a halálangyallal történt visszamenet miatt jogos.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.