Filippo Daniel -> Smoky #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LimeCsapat

Újonc
2019. 05. 30.
11
10
Mucsaröcsöge
V4 karakter
Sergej Daniel
LV karakter
Sergej Daniel
V2 karakter
Filippo Daniel
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Filippo Daniel

Panaszolt fél admin neve:
Smoky

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan pg jail.

Bizonyítékok:
ic ügy közben, hősködésből fegyvert vettek elő és ránk hívta az admint miután megvédtük magunkat... és ránk kenték hogy mi pg-ztünk azzal hogy meg védtük magunkat és nem futottunk el egy fegyveres elől. Ha olyan közel van hozzám hogy megtudom verni hiába van fegyvere, megfogom tenni mert megvédem magam. Szerintem ez nem hősködés. Az egész abból kezdődött hogy szembe sávba jött felénk ütköztünk megvolt az rp és lehordott mindennek minket itt szépen fogalmazok. Utána mentünk, ki se szálltunk az autóból már megállt és elővette a fegyvert, eközben mi az autóba voltunk még. És Smoky nem adott igazat nekünk miközben azt mondta hogy megvédhetjük magunkat. És még is mi pg-ztünk. Itt megtalálható 2 kép hogy még a kocsiba voltunk bőven és már fegyver volt a kezében szerintem ez a hősködés nem a mi ic bunyónk...
Megjegyzés:
Nem veszekedni szeretnék. Csak jogtalan volt a jail.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
Reactions: DaveV4 és KikiLV

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Várom @SmokyV2 válaszát. Ahogy értem, az összesen kiszálltatok a kocsiból és Ayden rátok fogta a fegyverét. Ekkor ti elkezdtetétek ütni Aydent annak ellenére, hogy fegyvert fogott rátok. Így történt?
 

LimeCsapat

Újonc
2019. 05. 30.
11
10
Mucsaröcsöge
V4 karakter
Sergej Daniel
LV karakter
Sergej Daniel
V2 karakter
Filippo Daniel
Várom @SmokyV2 válaszát. Ahogy értem, az összesen kiszálltatok a kocsiból és Ayden rátok fogta a fegyverét. Ekkor ti elkezdtetétek ütni Aydent annak ellenére, hogy fegyvert fogott rátok. Így történt?
Így történt, nem fogja hagyni a karakterem hogy megöljenek, szerintem jogosan jártunk el. Senki nem hagyná azt hogy fegyvert fogjanak rá. jó pár éve is történt egy ilyes eset és akkor nem kaptam jailt mert nekem volt igazam, mi csak jól meg akartuk verni ic hogy tanuljon ezekből.
 
  • Szomorú
Reactions: DaveV4

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.​
Ezek alapján nem is lesz szükség Smoky válaszára. Ez az eset a PG egyik legegyértelműbb formája. Ha valaki fegyvert fog rád, és te annak ellenére !kézzel! nekimész, azzal PG-t követsz el.

A büntetést jogosan kaptátok, Smoky nem hibázott az ügy kapcsán.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.