Filip Rothstein jelentkezése moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein

274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Filip Rothstein -

Mióta használod a TeamSpeaket?
- 2+ éve. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Nyilván változó, de 3-4 órát biztosan. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- 5-6 óra. -

Miért téged válasszunk?
- Mert szeretek újat kipróbálni, terhelhető vagyok, aktív, segítőkész. De persze mint mindenki másnak nekem is van más oldalam. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- +2 szemmel, kézzel biztos, és aktivitásommal, segítőkészségemmel. -

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Mint írtam, szeretek új dolgokat kipróbálni. S csakúgy mint a szerveren az adminok, TS-en is a moderátoroknak hatalmas taps hogy hétről-hétre teljesítenek. De már csak azért is, mert kíváncsi vagyok hogy is működik ez a rendszer! -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Behúznám az adott ügyfélszolgálatba s bemutatom neki a szabályzatot, számára akkori legfontosabb szobákat. Emellett bemutatnám hogy a szobákhoz hogy lehet csatlakozást kapni, (például OKF szobába hogy tud belépni) s a végén megkérdeznám van-e egyéb kérdése. -

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- Tilos mások ócsárolása, tilos mások publikus fiókjait megadni, tilos felvételt készíteni. (Kivéve bizonyítéknak) -

Ismeretséged a teamen belül?
- Nincs. -

Referenciáid?
- TS-en még nem voltam moderátor de a szerverrel kapcsolatban pár:

  • 87.000 játszott perc
  • Rengeteg RP tapasztalat, ismeret
  • Rengeteg barát -


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Elmagyarázom neki hogy nem adok, és a miértjét, aztán ha továbbra se fogadja el kickelem. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
- Helló. Dávidnak hívnak 16 éves, több éve RP-zek kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Legutóbb előző év Januárjában voltam aktív, aztán már csak néha jártam fel a szerverre (Már ahhoz a perchez mérten amit előző évben csináltam), de most újra elkezdtem aktívan játszani és heti 2000 perc sincs terhemre a szerveren. Szabadidőmbe amennyiszer lehet focizok, de a jelenlegi időjárás miatt ez sajnos nem mindig ejthető meg szóval marad az MTA. MTA-n kívül gyakran Fifazok, codozok, Gta 5-özök. -
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesítette a felvételi lapját, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2022.12.21. 20:00

(Amennyiben az időpont nem megfelelő keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.