Fidel Rizo Nyomozó jelentései [08.25-01.09]

Szabo99

Barangoló
2020. 10. 10.
123
306
V4 karakter
Fidel Rizo
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Fidel Rizo

Beosztás:
Nyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
B-16 Rizo Nyomozó

Nyomozás dátuma:
2024,08.25

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

illegális munkavégzési tevékenység felkutatása

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Norman Ford,Martinez Brown, Thomas Jolly

Előállított személy(ek) neve(i):
Thomas Jolly

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
imv 45nap

Nyomozás eredménye (részletesen):
Vasárnap délutáni szolgálat alatt társ nélkül egyedül indultam el felkutattni az illegális munkavállalókat. Pár perc keresgélés után ismét egy forgalmas bányát találtam, körülbelül 5-6 gépjármű állt ott. Felvettem jelvényem, bementem. A bánya mélyén 3 személy dolgozott, előrehivtam őket. Elkezdtem az ellenőrzést. Első személy Norman Ford volt. Személyit és vállalkozái engedélyt is kaptam. Lefuttattam a rendszerben, minden rendben volt, szorgos állampolgár. Második személy Martinez Brown volt, hasonlóan mint az előtte lévő személynél minden rendben volt. Harmadik személyem pedig Thomas Jolly volt akitől csak egy személyi igazolványt kaptam, mondván, hogy "ő nem tudta, hogy kell ilyen". Sajnos, vagy nem sajnos ez nem mentesitette őt a büntetéstől. Előállitottam a kirendeltségen, 45 nap letöltendő börtönbüntetést kapott illegális munkavállalás indokkal.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
-

Bizonyíték:
e77b1d68f34fb415af4ddf34b3a4570f.jpg
2ef7fd66561b024b1b5186e405811711.jpg
 

Szabo99

Barangoló
2020. 10. 10.
123
306
V4 karakter
Fidel Rizo
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Fidel Rizo

Beosztás:
Nyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
B-05 Rizo és Mathieu Nyomozók.

Nyomozás dátuma:
2024.08.25

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

illegális munkavégzési tevékenység felkutatása

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
John Kartman, Carlos Tompsoon, Kreca Martines, Gojtar J Mambloza

Előállított személy(ek) neve(i):
Kreca Martines

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
imv 45nap 25.000dollár.

Nyomozás eredménye (részletesen):
2024.08.25 vasárnap esti szolgálatot teljesitettem Mathieu nyomozóval, elindultunk illegális munkavállalókat felkutatni. Első utunk diamond bányába vezetett az első járatba. Itt sokat nem is kellett időznünk, hamar feltűnt a legelső bánya jobbra, ahol 3-4 autó állt. Amig kiszálltam a kocsiból egy ember oda is jött megkérdezni, hogy dolgozni jöttem-e. Persze a válaszom igen volt, de szerintem nem egy munkára gondoltunk. Bányában 4 személy tartózkodott. Első körbe ellenőriztük John Kartmant és Carlos Tompsoont. Velük rendben volt minden, engedélyük volt és tiszták voltak. Következett Kreca Martines, akinek már az elején nem volt megfelelő a hozzáállása. Nem volt vállalkozási engedélye, előállitásra került. Hozzáállása miatt a maximum kiszabható 45nap és 25.000 dollár pénzbirságot kapta. Gojtar J Mambloza következett, neki sem volt engedélye viszont az ő magatartása és hozzáállása sokkal emberibb volt. Kapitányságon őt is előállitottuk imv indokkal. Mivel honvéd volt ezért vételeztünk egy Tisztet és átadtuk az állományának, ezt ők fogják rendezni.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
-

Bizonyíték:
51f6d855fd27852def6cace5ffc33d72.png