Ferrufino Zanhuesa ~ danii. , Almaa

Goolem

Írnok deák
2021. 05. 22.
655
569
V4 karakter
Ferrufino Zanhuesa
LV karakter
Damion Sykes
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Ferrufino Zanhuesa

Panaszra tett személy InGame neve:
Gilmar Weber

Panasz oka, leírása, kifejtése:
NonRP/MG

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
[2024-08-21 20:09:43] [Output] : [20:09] Ferrufino Zanhuesa: (( teso ))
[2024-08-21 20:09:48] [Output] : [20:09] Ferrufino Zanhuesa: (( Glimar ))
[2024-08-21 20:09:50] [Output] : [20:09] Ferrufino Zanhuesa: (( Glimar ))
[2024-08-21 20:09:50] [Output] : [20:09] Ferrufino Zanhuesa: (( Glimar ))
[2024-08-21 20:09:53] [Output] : [20:09] Gilmar Weber: (( hm, ))
[2024-08-21 20:09:57] [Output] : [20:09] Gilmar Weber: (( ? ))
[2024-08-21 20:09:58] [Output] : [20:09] Ferrufino Zanhuesa: (( erdekes bejelentes volt ))
[2024-08-21 20:10:01] [Output] : [20:10] Gilmar Weber: (( XDDDD ))
[2024-08-21 20:10:03] [Output] : [20:10] Gilmar Weber: (( psz ))
[2024-08-21 20:10:03] [Output] : [20:10] Ferrufino Zanhuesa: (( helikopterek gyanusak ))
[2024-08-21 20:10:06] [Output] : [20:10] Ferrufino Zanhuesa: (( gg ))
image.png

image__1_.png
https://streamable.com/uxi2jr


Megjegyzés:
Ráhívja konkrétan saját frakciójára is a rendvédelmet a bejelentés alapján mivel gyanús neki a heli a levegőben. Videóban látszik, hogy a rendvédelem öli a frakciótársait.
 

Nyusziamester

Újonc
2022. 08. 25.
23
28
Budapest
V4 karakter
Malin Vinson
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Sziasztok!
-nem értem miért lenne MG, minden le lett IC-zve rádión.
-A NONRP-t nem nagyon értem, mivel olyan alacsonyan szálltatok hogy elég gyanús legyen, 20m -el a föld felett, bank ellőt amikor kijött a legelső rendőrségi helikopter akkor törölték is a bejelentést, onnantól már nekik nem él a bejelentés tudtommal van olyan szabály "hogy csak akkor lehet törölni ha végeztek" ahonnan tettük a bejelentést onnan el is mentünk és elbujtunk egy garázshoz.


u: csatolom a logot privátba...
 

Goolem

Írnok deák
2021. 05. 22.
655
569
V4 karakter
Ferrufino Zanhuesa
LV karakter
Damion Sykes
Nem látod semennyire sem a problémát abban, hogy azt a bankot, illetve a bankra érkező helikoptert jelented be mert alacsonyan repül amire utána te és a te frakciód is érkezik, és tudod hogy tele lesz rendvédelemmel? A te bejelentésed alapján?

Ha te ebben nem látod a problémát, akkor majd admin dönt a dologról.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 369
4 170
V4 karakter
Mesias Varela
A bejelentést @danii. adminisztrátor is kezdeményeztette a logok alapján, így az ügyet nem tudom tovább bírálni hiszen ő is érintett.

Kérem legyen áthelyezve az adminisztrátorra való panasztételekhez, ahol egy FőAdmin átvizsgálja az adminisztrátorra érkezett panaszt, cím is legyen ennek megfelelően módosítva.

edit: @Almaa is érintett, ők rakatták a bejelentést
 
Utoljára szerkesztve:

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
354
341
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Csáo! Az egész történet annyi volt részünkről,hogy úgy indultunk el a bankra,hogy sem kevlár,sem maszk,semmi észrevehető nem volt rajtunk,amit kocsiban észre lehetne venni,tehát sima civileknek tűntünk egészen addig,amíg nem mentünk be a bankba.
Láttuk,hogy helikopter is van a helyszínen,amiről próbáltunk mi meggyőződni,hogy civil lehet,vagy esetleg másik illegális frakció,akik jönnek a bankra.
Almaa berádiózta felvetésképp,hogy rájuk hívhatnánk a rendvédelmet,én pedig a kocsiban írtam a srácnak ugyanezt, hiszen helikopterre majd jön a rendvédelmis helikopter,lerendezik egymást,addig mi meghúzzuk magunkat. Hozzátenném volt még idő a bank nyitásig,tehát addig csak elbújtunk mindannyian,várva a történetnek a végét.
[R2] Ensar Krasniq mondja: Fegyveres.
ez alapján mi tudtuk,hogy fegyveres a helikopter,tehát innen jött az ötlet Almától,hogy hívjuk rájuk a rendőröket.
Ezekután be lett rádiózva az is,hogy ha nyit a bank befutunk és magunkra riasztjuk a bankot,hiszen a bejutás volt a célunk.
Úgy gondolom,ezzel különösebb problémát mi magunknak nem okoztunk ott,ezt tartottuk a legjobb ötletnek ott helyben.
Remélem mindenre tudtam választ adni normálisan,ha nem akkor szívesen válaszolok én is és Alma is bármire.
 

Goolem

Írnok deák
2021. 05. 22.
655
569
V4 karakter
Ferrufino Zanhuesa
LV karakter
Damion Sykes
Nem hiszem, hogy egy Illegál Frakciónak lenne a legjobb lehetősége, hogy magára hívja a Rendvédelmet. Ez eddig szándékos lövöldözés generálás volt betudható.

Az, hogy nem minden bankot ti visztek el attól nem kell kibaszni a másikkal, plusz ezzel együtt a saját frakciójával is. Nincs nagyon hozzászólni valóm, várjuk a FőAdmin válaszát.
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
354
341
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Semmiféle lövöldözésgenerálás nincs abban,ha ki akarunk szúrni azzal,aki el akarja vinni előlünk a bankot. Meghúztuk magunkat addig,amíg a rendvédelemmel rendeztétek a dolgotokat,majd utána berobogtunk a bankba. Közünk nem volt ahhoz a lövöldözéshez,a rendvédelemnek nem volt fogalma rólunk.
 

Almaa

They tried to bury us...
SzerverAdmin
v4
2020. 07. 25.
99
227
Szombathely
V4 karakter
Xiang Fang
Véleményem szerint nincs semmi lövöldözés generálás abban, hogy kihívjuk rátok a rendőröket és hagyjuk, hogy ők rendezzék le veletek. Sokkal biztonságosabb a számunkra, mintha mi kezdenénk el lövöldözni veletek. Puszta szerencsétlenség, hogy a rendőrök kihívása után nemsoká ki is nyitott a bank, de ez még így is biztonságosabb volt, mintha mi kezdtünk volna lövöldözni veletek és a rendőrség lett volna a harmadik fél.

Nem tudom, hogy az MG vád fenn áll-e még, de több, mint 10 percig körözgettetlek kevlárban és fegyverrel a kezetekben, többször le is szálltatok, egyszer majdnem rá a kocsink tetejére.