Ferro Luchese jelentkezése TeamSpeak moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gracia

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
350
38
V4 karakter
Ferro Luchese
LV karakter
Jack Cavataio
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png


~ IG Neved ~
► Ferro Luchese ◄

~ Mióta használod a TeamSpeaket? ~
► Kicsivel több mint egy éve. ◄

~ Mennyi időt tudnál szánni a feladatra? ~
► Az időm viszonylag nagy százalékát rá tudnám szánni. Egyedül ha frakcióval kapcsolatban kell valamit csinálni TeamSeaken, akkor kéne kicsit mellőznem. ◄

~ Naponta mennyi időt töltesz a TeamSeaken? ~
► Naponta körülbelül 3 órát, de ez hétvégén lehet több is. ◄


~ Miért válasszunk be téged a csapatba? ~
► Véleményem szerint egy végtelen nyugodt ember vagyok. Viszonylag (szabadidőmhöz képest) aktív ember vagyok. Szeretek segíteni az embereken. Terhelhető és szerintem normális ember vagyok. Az utolsó indokom, hogy mivel frakció leader vagyok, ezért naponta használom a TeamSpeaket. ◄

~ Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz? ~
► Segítőkészségemmel és persze azzal amit rám bíznak. ◄

~ Miért szeretnél a csapathoz tartozni? ~
► Régebb óta fontolgatom, hogy moderátor legyek és most eljött annak az ideje, hogy ezt is kipróbáljam és az egészet hosszú távra tervezem. ◄

~ Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását? ~
► El tudom nekik magyarázni amit nem értenek. A legtöbb kérdésre tudok válaszolni. Meg persze arra amire megkérne arra a legjobb tudásom szerint próbálok válaszolni és ha olyan a kérés/kérdés akkor segítek is nekik. ◄

~ Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! ~
► 1. Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni.
Ezt alapból sehol nem szeretem!
2. Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása.
Ezt (meg mint az előzőt is) rendkívül nem találom megfelelőnek sehol, főleg itt!
3. Moderátor/Operátor/Admin elől kilépni TILOS ha ügyintézés céljából húz be.
Ebben az esetben elég nagy a valószínűsége, hogy azért húztak be mert valamit csináltál, így tudod, hogy miért húztak be és ha valamit elkövettél annak nem az a megoldása, hogy kilépsz. Ha valamit csinálsz, akkor vállald a következményeit.


~ Ismeretség a teamen belül? ~
► Aktívan Diana Rodrigez /Laci/-t ismerem és Koalát is ismerem, de vele már régen beszéltem. ◄

~ Referenciáid? ~

► Sajnálatos módon még nincsenek. Ez lenne az elő ilyen alkalom. ◄

~ Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? ~

► Elmagyarázom neki hosszasan érvekkel, hogy miért nem tudok és ha már tényleg semmi sem segít, akkor kis büntetést osztok. (Először csak kick és ha folytatja akkor 24 óra kitiltás.) ◄

~ Mutasd be magad egy 5-10 mondatban! ~

► Regőnek hívnak és jelenleg 15 éves vagyok. Jelenleg a Puskásban tanulok nyek-en. Van egy öcsém akinek a versenyeire járok rendszeresen. Pesten élek és sajnálatos módon 2018 augusztusában hagytam abba a gyermekvasútazást amit nagyon sajnálok, mert az időm nagy részét ez tette ki és imádtam felmenni mind a szolgálatokba és a programokra is. Jelenleg a tanulás az MTA és a heti egy edzés van amit csinálok. Én jelenleg ennyit szeretnék megosztani. ◄
Üdvözlettel: ~ Ferro Luchese ~

MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
28
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Nem ismerlek, így csak ez a lap alapján tudok véleményt írni, sok a helyesírási hiba, fk leaderként mi a garancia hogy menni fog a kettő egyszerre? Én ne haragudj egyelőre nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Gracia
A

Amanda Denise

Én ismerem az urat. Korrekt mint emberileg mint barátilag mint pedig frakció leaderként. Aktív, kedves türelmes. Szóval szerintem készen áll erre a feladatra. Én TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Gracia

Gracia

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
350
38
V4 karakter
Ferro Luchese
LV karakter
Jack Cavataio
Igen, a hibákat megtaláltam és ha otthon leszek akkor ki is javítom.
 

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
hali garcia, atolvastam a lapodat. Helyesirasba en nem fogok belekotni mert nem. Viszont annyi hogy FK leaderkent modit is csinalni az elegge terhelheto lenne.A lap formazasa nem rossz, a tartalma is eleg jo. Meg annyi hogy mit teszel ha valaki nem erti meg az avatorst azt kisse bovisd szerintem marmint buntetesnel. Ismerlek (te is ismersz csak nem ezen a neven :D ), eselyt kaphatnal szerintem hajra, tamogatom /telo
 
  • Tetszik
Reactions: Gracia

Gracia

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
350
38
V4 karakter
Ferro Luchese
LV karakter
Jack Cavataio
A hibákat (amit találtam) kijavítottam. A másik, hogy mivel nem én vagyok egyedül leader a frakcióban és olyan nagyon sok dolgot nem szoktunk ts-en intézni ami nagy mértékben gátolná a moderátori munkát, véleményem szerint menni fog. (Egyébként, ha úgy mérlegeltem volna, hogy nem menne akkor nem jelentkeztem volna.)
 
  • Tetszik
Reactions: Lukász

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
  • Tetszik
Reactions: Gracia
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.