Fernando Rodrigo -> Hosi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bryan Jhonson

Újonc
2019. 01. 29.
4
1
V4 karakter
Fernando Rodrigo
LV karakter
Fernando Rodrigo
V2 karakter
Fernando Rodrigo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Fernando Rodrigo >

Panaszolt fél admin neve:
< Hosi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Első sorban is annyi volt ,hogy kimentünk üldözésre nem is tudtuk ,hogy mit üldöznek csak amikor oda értünk. Majd egyik Pénz szálitótt befogták nekem meg buggos volt a RAdar és nem jelzett melyik volt a riasztót ezért a másik után mentünk mert alapból a dombon a füvesen ment át nem is tudom van e ilyen szabály ,hogy amelyiken nincsen riasztó azt nem szabad leigazoltatni de szerintem IC attól simán lehet mert füvön , dombon megy át vagyis Kresz szabályok megsértése. Utána Pabló Mendessel kapcsoltunk egy üldözés mdc-t majd beleugratott a pénz szálitós a vizbe vagy belecsuszott nem figyeltem. Majd utána egy elégé hosszú admin ügy után bekerültünk jailbe ezzel az indokkal : [SeeMTA - Börtönidő]: Oka: Be nem riasztott pénzszállítót nem kezdesz el üldözni! Majd szerettem volna megtudni erről mindent meg kiváncsiságból mondtam neki ,hogy rabolja ki ő is ,hogy bejelez-e majd erre azt mondta ,hogy ő nem fogja magára uszitani a PD-t erre mondom ,hogy [2019-12-01 20:25:05] [Output] : [Küldött PM]: Hosi (177): MEgmondod ne menjenek ki majd erre olyan választ kaptam ,hogy [Segítség] Admin[1] Hosi: Jailben nem rádiózhatsz. Fogadd el hogy szabályt szegtél Másnéven végig se olvassa ,hogy mit írok neki csak hasra ütés szerüen válaszól nekem ez esett le mert nem azt mondtam ,hogy lerádiózóm hanem ,hogy ő mondja meg nekik. Majd valamit mondtam neki és elkezdi "mivan" majd felszerettem volna hivni tsre töbszöri alkalommal is válasza: megmondt[2019-12-01 20:18:00] [Output] : [Segítség] Admin[1] Hosi: mondtam hogy most nem megyek mikor ezt előszőr kérdeztem töle utána ilyen 10 perc elteltével kérdeztem meg ujra. Többször is flegma volt. 120 percet persze leüljük.. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/4ZCmPSf -------------
[2019-12-01 20:17:50] [Output] : [Küldött PM]: Hosi (177): Gyere már ts ha megkérhetlek....
[2019-12-01 20:18:00] [Output] : [Segítség] Admin[1] Hosi: mondtam hogy most nem megyek
[2019-12-01 20:26:15] [Output] : [Segítség] Admin[1] Hosi: Mivan?
[2019-12-01 20:22:32] [Output] : [Küldött PM]: Max (39): Kérdeznék pár dolgot.
[2019-12-01 20:22:50] [Output] : [Segítség] Admin[1] Hosi: ezt nem értem
>


Megjegyzés:
< Tudtommal már nincs olyan szabály amiben az van leírva, hogy nem lehet utána menni föleg ,hogy IC esemény attól igazoltathatóm mert IRL is egy pénz szállitós aki nem ellopta hanem az a munkája normálisan vezet és megál. Ellopta az átmegy a füvön nem áll meg kacskaringozik.. STB. >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Hohesz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.