Fernando La Gambino Törzsőrmester jelentései [06.24 - 06.30]

kicsiGambi

Újonc
2024. 03. 12.
54
12
V4 karakter
Fernando La Gambino
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Fernando La Gambino
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-223
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jack Mikaelson Zászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Marcello Sawa
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Ferrari 488 Pista - RAJOSS
Körözést elrendelő neve:
Fernando La Gambino
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
A-223 egységgel járőrszolgálatot teljesítettünk Mikaelson Zászlóssal mikor kaptunk egy hívást hogy cserbenhagyás történt. Mivel nem volt szabad Traffic egység ezért elfogadtuk a hívást majd a helyszínre mentünk. Mire odaértünk csak a balesetet szenvedett férfi volt ott. Megkezdtük az intézkedést majd elkértük a felvételt. A felvételen tökéletesen látszódott a rendszám, autó és az is ahogy elhajtott. Majd ezek után kiraktam rá a körözést. Nem sokkal később jelzett is egy egység hogy elkapták. Oda mentünk a helyszínre majd átvettük a férfit és a Dillimore-i kapitányságra beszállítottuk előállítás céljából. Történt egy bemutatkozás majd a jogairól kérdeztem. Teljesen tisztában volt vele, élni nem kívánt egyikkel sem. Történt egy ruházat átvizsgálás, de semmit nem találtunk nála ami ne lenne odavaló. Majd közöltük vele hogy miért is van itt. Megkérdeztük hogy ismerős e a fekete mercedes w220 de azt mondta nem tudja miről van szó majd elmondtam neki amit a videón láttam. Majd mind ezek után emlékezett a történtekre és beismerte a cserbenhagyást. Egy kicsit még beszéltünk erről hogy a jövőben ne tegyen ilyet majd elkértem a jogosítványát és elmondtam a büntetését. CSH, 75nap szabadságvesztés, 52000$ pénzbírság, óvadék lehetőség, jogosítvány bevonása. Mivel további kérdései nem voltak a cellákhoz kísértem és megkapta a büntetését. Eközben Mikaelson Zászlós bevonta a jogosítványát majd megsemmisítésre került.

Cserbenhagyásról készült felvétel: https://medal.tv/games/gta-sa/clips...e=cr-MSxhbHQsMTgwODYwMDQxLA?mobilebypass=true

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Vezetői engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Fernando La Gambino
lablec.png
 

kicsiGambi

Újonc
2024. 03. 12.
54
12
V4 karakter
Fernando La Gambino
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Fernando La Gambino
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-134
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jessica Velasquez Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Gattuso Savastano
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.27.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
Az intézkedés részletes leírása:
A-134es egységgel voltam majd elmentünk biztosítani Aranybankhoz majd a Honvédségtől jött oda hozzám valaki ugyan is bank előtt volt egy úr súlyos sérülésekkel majd miután megtörtént az ellátás lőszert is találtak nála. Megkértek hogy vigyem be előállítani majd szóltam egy nagyobb rangú személynek hogy kaptam az urat előállítás végett. Ezek után óvatosan besegítettem az urat majd felvettem Valesquez Törzsőrmestert és bevittük a Los Santosi kapitányságra előállítani. Bemutatkoztunk majd az urat kérdeztük a jogairól hogy ismeri-e illetve szeretne-e valamelyik jogával élni. Természetesen ismerte, élni nem élt egyikkel sem. Megkérdeztük a nevét majd a rendszerben lekérdeztem hogy pontosan tudjam kivel állok szóba. Súlyos priuszai nem voltak mondhatni teljesen tiszta volt. Ezek után történt egy ruházat átvizsgálás majd az átvizsgálás végén találtam nála kb 3db 9x19mm-es töltényt amit elvettem tőle majd kérdőre vontam hogy hogy kerül hozzá. Válasza az volt hogy a rablók nyomták a zsebébe hogy direkt lecsukják és azért lőtték meg mert próbál elmenekülni. Természetesen nem volt valami hihető a válasza majd mikor megkérdeztem miért tartózkodott a banknál azt mondta hogy kölcsönt akart felvenni. Feleslegesnek láttam húzni egymás idejét. Kollégámnak nem voltak kérdései így felsorolta a vádakat, büntetéseket. ITBK 45nap szabadságvesztés, 52000$ pénzbírság, óvadéklehetőség. Az úrnak további kérdései nem voltak így a cellákhoz kísértük majd megkapta a büntetését. Az elvett töltényeket pedig leraktároztuk.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x3) 9x19mm
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$60

Aláírás:
Fernando La Gambino
lablec.png