Fernando Jelentkezése az SSCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 23.
1
0
V2 karakter
Fernando R Russo
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Fernando R Russo. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nem rég óta kezdtem el, 200percem van benne. ~

Hányas szintű vagy?
~ 2 ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem, más See Gamer System Szevereken ez alatt értem: SEE V3, SEE LV-n voltam frakcióba közöttük Rednecks(SEE LV)
Mentő (SEE LV). (V3) Hell Angels, (V3) PD. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék egy adott közösségbe tartozni, ahol elfogadják egymást illetve segítenek egymásnak szerintem ez is a legfontosabb elem egy frakcióban az összetartás mivel anélkül szerintem egyik frakció se frakció ha nincs összefogás illetve egyetértés, másrészt pedig tovább szeretnék lépni a frakcióban jó sok szintel ez alatt értem ,hogy egy nagyobb posztot és elfoglaljak ami csak saját rajtam múlik illetve a leadereken, illetve még ugye amivel rendelkezek 2-es szint remélem annyira nem szúr szemet mivel ugyanúgy tudok RP-zni mindent, más szerókon rengetek HC Rp-n vettem részt, illetve tartottam is. Nem titkolt célóm kisseb mennyíségű pénzt össze szedni , DE nem ez a főbb ok , szóval mint mondtam mindenképp elszertnék érni a frakcióban egy nagyobb posztot.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, mindekettővel.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Simán tudnék akár 5-6 ot a frakcióval tölteni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam :https://imgur.com/a/iWgxYa4 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam nem is szeretnék nagyon törekedek erre. Kép https://imgur.com/a/iWgxYa4~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~Jelenleg egy 14 éves 7.-es srác vagyok aki szeret főzni, (Ennek is tanulok tovább a továbbiakban) szeretek sportolni, illetve gépezni, az utóbbi engem jobban lefoglal, nemtudom miért. Szóval mint mondtam 7.-es vagyok és ugyebár mindjárt eljön az a pillanat amikor választanom kell szakot és én a vendéglátói-t választom leszeretném majd rakni a pincért, illetve a szakácsot. Jól kezelem a vita helyzeteket és mindig megprobálok segíteni másokon ami legtöbbszőr jól sikerül. Szeretnék egy frakcióba csatlakozni mivel szerintem nem annyira egyedül játszani, hogy most civil-ként rpzget, mindig jó ha van egy adott frakciód amibe te tag vagy és tudsz fejlődni mint rp-ben mint magában a frakcióban rangokat lépni és segíteni másoknak.Remélem elnyeri a leader-eknek a tetszését a lapom és megszánnak egy esélyel mindenképp megfogom mutatni,hogy mire vagyok képes , szép napot aki ovassa, estét!~
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Szerintem szerezz még tapasztalatot itt V2-n.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.