Fernando Guiseppe jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maartinn

Újonc
2021. 11. 30.
31
3
V4 karakter
Fernando Guiseppe
LV karakter
Don Leonardo Riccardo
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
-Martinnak hívnak!-
| Hány éves vagy? |
-9 napon belül fogom tölteni a 16. életévemet. Pontosabban 04.25-én!-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-2021. 11. 16. 16:01-kor regisztráltam a szerverre, azóta játszok kisebb kihagyásokkal.-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-A lap megírásakor jelenleg 51624 játszott percem van.-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Igen, voltam már adminjailban, körülbelül 1 évvel ezelőtt, azzal az indokkal, hogy rosszul használtam a place do-t! -
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Voltam már kitiltva a szerverről, olyan indokkal, hogy "RP alóli kilépes" 3 hetet vont maga után a szankció, de ez a kitiltás közel 2 éve történt! | Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
-Honvédségbe eltöltöttem egy kisebb időt, de nem nagyon jött be a katonaság!-
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-Igen, számomra ez a szolgálati idő teljesíthető!-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Szerettem volna egy frakcióhoz csatlakozni és elhelyezkedni a szerveren, szétnéztem forumon több féle illegális / legális frakció között, de nem keltette fel egyik sem igazán az érdeklődésem, de amikor rátaláltam a NAV-ra ez egyből megfogott, felkeltette az érdeklődésemet! -
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-Igen, rendelkezem tökéletesen müködő mikrofonnal és TS3-al illetve Discorddal is!-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Fernando Guiseppe-
| Születési helye, időpontja: |
-Los Santos, 1972. 01. 25.-
| Telefonszáma: |
-+38-76-604-8056-
| Ön büntetett előéletű? |
-Nem volt dolgom illegális ügyekben és ezek után sem szeretnék ilyenekkel sötét ügyekkel foglalkozni, ennek alapján nem vagyok büntetett előéletű, nem követtem el büncselekményt!-
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyi nyomozónak? |
-Egy pénzügyi nyomozó feladata azoknak a pénzügyi bűncselekményeknek a vizsgálata és megelőzésely, ameek kárt okoznak az egyéneknek, cégeknek vagy akár az egész gazdaságnak. Ide tartoznak például a csalások, a pénzmosás, az adóelkerülés, a hamisítás és más pénzügyi visszaélések.-
| Amennyiben valaki meglopja az államot, milyen bűnt követ el? Definiálja mit jelent! |
-Amennyiben valaki meglopja az államot, az általában pénzügyi bűncselekménynek minősül, amely kárt okoz az államnak vagy annak polgárainak. Ezek tipusai lehet például adócsalás, adóelkerülés, közpénzekkel való visszaélés, vagy akár közbeszerzési csalás.-

kisvonal.png

 

Kees

No money no funnny.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
664
408
V4 karakter
kees.venturas 🏆
LV karakter
kees.venutras🏆
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a Nemzeti Adó- és Vámhivatal vezetősége elfogadta.
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2024.04.27. {Szombat} - 18:00
- 2024.04.28. {Vasárnap} - 15:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT].
- Ajánlatos a meghallgatás előtt elolvasni a Szabályzatot, és a tananyagot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.