Fernandez Hugo Jelentkezési Lapja[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

VW_POLO

Újonc
2020. 11. 10.
9
1
V2 karakter
Bence Fazekas

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Márknak . 15éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Fél éve játszok. 37025percel rendelkezek (Szintem 27 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Volt sajnos (https://imgur.com/gallery/4y1rS7D ez a név váltás)
https://imgur.com/gallery/VSeAuYV ez a jailjaim ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~Természetesn Rendelkezek~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap 3-4 óra,hétvégén 6-7 óra vagy akár 10 órát is tudok lenni ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Márkónak hivnak 15 éves vagyok! Szeretem az autókat, szeretem szerelni őket szeretek rallyzni velük. Legtöbb időmet a Seemta szerverein tőltöm. Szeretek nagyobb közöségbe tartozni mert tudok több havert szerezni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Fernandez Hugo ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosi Kórház. 1992.08.11 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Mérnök. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Ki szeretném próbálni ezzel a közöségel autót szerelni! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Fernandez Hugo vagyok
aki a Szivárvány sugárúton lakok San Fierroban, a Fix Drivehoz közel. ~
A középiskolát, majd pedig a szakképzőt Los Santosban végeztem, ezután pedig az See City Car Service mentem dolgozni, ahol főleg mechanikai munkákat kaptam, értem itt elromlott motor megjavitása, kerékcsere, vagy pedig fényezés. Komoly, felelősség teljes embernek tartom magam, hiszen előző munkáimban is teljesen megvoltak velem elégedve. A családi kapcsolataim, és anyagi háttereim stabilak, ezek is hozzásegítenek egy kiegyensúlyozott élethez. Széles baráti körrel rendelkezem, így elmondhatom magamról hogy kommunikatív és barátságos személy vagyok. Az autószereléssel már kiskoromban is foglalkoztam, hiszen édesapám(Isten nyugasztalja) már rég belevezetett ebbe a világba. 2 testvérem van, akikkel folyamatosan tartom a kapcsolatot, ők pedig rendvédelmi szerveknél helyezkedtek el.


Aláírás:
Fernandez Hugo
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Nincs- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.