Ferii ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alisha Kennedy >

Ötleted:
<Kiszállás buggoltatásának megszünetése, avagy ha kiszállok a kocsiból lemenjen az anim és akkor tudjam elővenni a fegyveremet, vagy működjön az, hogy járműben előveszem a fegyveremet és maradjon a lezemben kiszálláskor. Ezt az ötletet azért találtam ki, mert már ütköztem olyan esetbe, hogy véletlen elővettem a fegyverem kiszállás közben, s sajnos ez már buggoltatásnak számít. Nitro fixálása. Sajnálatos módon közlöm, hogy még mindig nem jó a nitro, mivel a napokban tettem a BMW M5 E60amba nitrot, s reconnect után már nem volt benne. Fegyház ötlet: (lehet, hogy fk fejlesztésbe való, de azért leirom. ) Nos, ha egy helikopter elrepül fegyhát felett akkor az jelezzen be a rendvédelemnek, mintha egy körözött autó jelezne be, ezzel elkerülve azt, hogy a maffiózók csak úgy leszállnak a fegyház tetejére, bemennek az intiből es durr... mindenkit lelőnek. Példa: [SeeMTA - Fegyház] Figyelem minden egységnek! Egy 'Maverick' típusú jármű megközelítette fegyház légterületét. Szín1 Szín2 Lajtsromszám: DGH-32 Egyedi karosszéria tuningok javítása/fixálása. Van egy egyedi karosszéria tuning opciónk a tuning rendszerben, viszont ez 6.000ppbe kerül ami 5.000 irl ft. Ezáltal senki nem akar olyat venni mert egyszerűen csúnyák. Ne értsetek félre de kurva jól néznek ki a dolgok, viszont ocsmányúl vannak pozícionálva, ezáltal elrondítja a kocsit és a player egyszerűen nem akar venni olyat mert tudja, hogy a szép járművéből egy ocsmány járgány lenne. Szivesen segítek nektek ebben, s semmit nem kérek érte, de végre egy normálisan pozícionált fade járgánnyal akarok szaladgálni a városban, s szerintem nem csak én vagyok vele így. Villogók fixálása (lehet fk kérelembe tartozik, de azért szerintem sima civil embereket is zavarhatnak a pacák. ) Nem áll másból, csak abból, hogy szépen, jól, normálisan, gusztusosan rá legyenek koordinálva a fények a villogókra. Nézzünk meg egy itemes villogót, felrakom a saját kocsimra és azt látom, hogy egy 5x nagyobb paca kezdd el villogni a járművem felett. Továbbá Skoda Octavian-n körülbelül fél akár egy méterrel elvan csúszva az összes fény, ezáltal mindenki undorítónak találja. Mint mondtam, szivesen segítek nektek mindenben, semmit nem kérek érte, ezekkel az apróságokkal lehet javítani a szervert. Backfire rendszer: Nagyon jó, ahogy most megvan csinálva az egész backfire rendszer, de személy szerint úgy vagyok, hogy hozzá lehetne adni még pár dolgot. - Kezdem az első ötletemmel, ami nem más mint a backfire hangok megváltoztatása. Ez úgy nézne ki, hogy ugye előhozzuk a /backfire paranccsal az egész menüt ugyanúgy ahogy most van, viszont lenne egy másik opció az "open" és a close" alatt, hogy hang1 hang2 hang3 hang4 hang5. - Avagy, röviden és tömören a backfire hangjait lehessen variálni az autókon. Igen ám ,viszont egy lada ne durrogjon úgy mint egy McLaren P1 vagy esetleg egy BMW M5 F10, ezáltal nem mindegyik backfire-s autón működne ez az egész dolog. > [CENTER][FONT=century gothic][SIZE=5][COLOR=rgb(50, 179, 239)]Megjegyzés: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=5][ICODE] < Minden ötletet bele akarok írni, így editelés várható. | Itt is leírom, hogy szivesen segítek nektek, hisz egy összeszedett, kultúrált szerveren akarok/akarunk játszani a játékos közösséggel. Ha szóltok, rögtön segítek, de néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. Unalomból elkeztem megcsinálni a villogókat: https://streamable.com/t39b98 <- Skoda. >
 
Utoljára szerkesztve:

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali
Kiszállás dolog @Ricsi @Bence
Nitro felírva
Fegyház: Ezért kellene hogy ott legyenek a fegyorok
Villogó: Azért nem várjátok már el, hogy amit fk fejlesztésbe kértek autókat, még mi csináljuk meg az egyébként modellezéssel járó villogót. Az, pedig hogy "marker" villog, nem 5x nagyobb, szimplán fényes. Illetve egy villogó rendszer van, és mindenen azt használjuk.

Backfire: Nem hiába vannak szétválogatva a hangok.

Egyedi karosszéria aka "Global pj" > minden autónak a texturájára rakja, viszont nincs pozícionálva. A fade is ide tartozik, lehet át fogjuk rakni néhány autóra csak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.