Fényezőmunka tapasztalatok

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

.#Aaron

Újonc
Támogató
2021. 03. 26.
31
55
LV karakter
Aaron R Cutler
Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy egy ideje csinálom ezt a fényező munkát. Elején sajnos elég rossz értékeléseim voltak, mivel még nem értettem hozzá. A kérdésem a következő volna, mennyire van kapcsolatban az értékelés a leadott munkák száma esetlegesen a jövőbeli elvállalandó munkákkal? pl. Van aki több pénzt kap, mert jobbak az értékelései? Vagy jó sok leadott munkája van? Elsődlegesen a kérdéseim a veterán fényezőkhöz szólnának.

Köszönöm előre is.
 

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
566
974
20
🇭🇺
LV karakter
antonio villacres
Szia! Amikor újdonságnak számított ez a fényezés, én akkor csinálgattam. Próbáltam azért odafigyelni, hogy minél jobb értékeléseket kapjak, de valahogy sosem jött össze. Ilyen nagyjából 2-3 csillag közötti volt a műhelyem értékelése, 40 valahány elkészített autó után is. Azóta már volt áremelés, viszont ekkoriban (2022. január) 60-70 ezer volt talán a legtöbb, amit elkérhettél egy melóért. Annak ellenére, hogy mennyire tré volt az értékelése a műhelyemnek, én ugyanúgy el voltam árasztva olyan ajánlatokkal, amibe akár a komplett autót újra kellett fényezni, a legmagasabb árat kértem érte, és el is lett fogadva.

Mindezt nagyjából 2-2,5 hónapnyi fényezés alatt sikerült megtapasztalnom (2021. December és 2022. Február között).

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.