Fényező műhellyel kapcsolatos ötletek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kri5z18

Újonc
2022. 07. 20.
11
2
Debrecen
V4 karakter
Atsushi Yori
LV karakter
Atsushi Yori
V2 karakter
❌
Sziasztok!

Pár napja, hogy elkezdtem a fényezőmet és eszembe jutott 2 autó között, hogy milyen hangulatos lenne, ha a fényező műhelyben lenne rádió! Tudatában vagyok, hogy be lehet vinni HI-FI-t, de szerintem kényelmesebb lenne, hogy Pl.: a számítógépen belehessen kapcsolni, mint ahogy az autókban is.
Eszembe jutott még az is, hogy megvétel után személyre lehetne szabni saját fényező műhelyünket! Ez alatt nem nagy személyre szabásra gondoltam, csak annyira, hogy át lehessen színezni, ilyesmi.


Lehet sok embernek haszontalan lenne és nem használná ki, de aki folytonos munkát végez az e-fajta műhelyekben, szerintem nagyon tetszene!
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
446
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Ötletben a megoldás. Hangulatos lenne, de ugye mint te is leírtad ott az opció mint hifi, amin ugyan azokat lehet elindítani mint ha kocsiba beszálsz, avagy amit rádióban indítanál el.

Plusz tegyük hozzá, hogy legtöbb ember nem az ingame rádiókat hallgatja, hanem spotify vagy youtube szól náluk.
 

Kri5z18

Újonc
2022. 07. 20.
11
2
Debrecen
V4 karakter
Atsushi Yori
LV karakter
Atsushi Yori
V2 karakter
❌
Ötletben a megoldás. Hangulatos lenne, de ugye mint te is leírtad ott az opció mint hifi, amin ugyan azokat lehet elindítani mint ha kocsiba beszálsz, avagy amit rádióban indítanál el.

Plusz tegyük hozzá, hogy legtöbb ember nem az ingame rádiókat hallgatja, hanem spotify vagy youtube szól náluk.
Igen! Ezen én is elgondolkodtam, de nekem 10/6 ismerős rádiózik InGame!
Köszi a megjegyzést!
 
  • Tetszik
Reactions: rhymes

Kevinn

Zöldfülű
2022. 10. 29.
200
82
V4 karakter
💙Owen Fewer🍀
LV karakter
🍀Owen Fewer💙
akár lehetne a laptopon youtube-ot kapcsolni.Lehet valakiknek haszontalan lenne, szerintem sokan használnák
 
  • Fire
Reactions: Kri5z18

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
82
167
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Egy jó kis Hot Rod háttérzene jó is lenne bele :D

 
Utoljára szerkesztve:

Smokeee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
170
110
Debrecen
V4 karakter
Eric G Kenzo
LV karakter
➖
V2 karakter
➖
Tetszik ez az ötlet, mert kicsit élvezhetőbbé/változatosabbá tenné a melót. Viszont fentebb is írták, van másik megoldás a problémára. Később szerintem simán bekerülhetne ha több embernek is van rá igénye.
 

Kri5z18

Újonc
2022. 07. 20.
11
2
Debrecen
V4 karakter
Atsushi Yori
LV karakter
Atsushi Yori
V2 karakter
❌
Tetszik ez az ötlet, mert kicsit élvezhetőbbé/változatosabbá tenné a melót. Viszont fentebb is írták, van másik megoldás a problémára. Később szerintem simán bekerülhetne ha több embernek is van rá igénye.
Igen-igen! Ezt nem is azért találtam ki, mert valamivel jobb lenne a jatekosok számára, csak hogy mint mondtad élvezhetőbb lenne! Köszi a megjegyzést!💪
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 096
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szerintem jó ötlet! Főleg, hogy a hi-fi állandóan eltűnik ha lerakjuk, és nem hallani mindenhol a műhelyben, a testreszabás meg hangulatosabbá tenné az egészet, mert Én páldául kékfényszűrő filterrel fényezek jelenleg este, annyira fehér a műhely és az efektek is amik vele járnak.
 
  • Fire
Reactions: Kri5z18

Kri5z18

Újonc
2022. 07. 20.
11
2
Debrecen
V4 karakter
Atsushi Yori
LV karakter
Atsushi Yori
V2 karakter
❌
Szerintem jó ötlet! Főleg, hogy a hi-fi állandóan eltűnik ha lerakjuk, és nem hallani mindenhol a műhelyben, a testreszabás meg hangulatosabbá tenné az egészet, mert Én páldául kékfényszűrő filterrel fényezek jelenleg este, annyira fehér a műhely és az efektek is amik vele járnak.
Örülök, hogy tetszik! Erre nem is gondoltam, hogy valamilyen szemszögből jobb is lehet. Te esettedben a kékfényszűrő miatt! Köszi a megjegyzést!💪
 
Utoljára szerkesztve:

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 053
5 786
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
  • Tetszik
Reactions: Kri5z18
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.