Fémes Dénes és a Zacis Úr viszonya

sziakamera

Újonc
2023. 08. 13.
26
56
V4 karakter
Alice Blitz
LV karakter
Alice Blitz
Hali!
Szerintem tök jó lenne, ha Dénessel és a zacissal történő sikertelen üzlet utáni 20 perc várakozási idő csak az adott npc-re vonatkozna, mert akkor amíg az egyiknél telne lefele a 20 perc, addig át lehet szaladni a másikhoz. Jelenleg ha a zacissal volt egy sikertelen üzletem, akkor 20 percig Dénessel sem tudok üzletelni.
 

patrik55

Újonc
Támogató
2019. 01. 29.
50
41
V4 karakter
Scott Lackwood
LV karakter
Scott Lackwood
Támogatom!
Én is bele futottam már ebbe a problémába egyszer, jó lenne, ha a kettő NPC ideje külön ketyegne.
 
  • Tetszik
Reactions: jimre

Reila

Újonc
2022. 12. 23.
69
568
Palermo
V4 karakter
Reila Cortez // Volpe🦊
Feleslegesnek tartom, hiszen nem ez a funkciója egy RP szervernek, hogy A-ból B-be azonnal menjünk eladni a kibányászott értékeinket/földből kitúrt antikjainkat.

Ha meg ennyire szeretnél gyorsan pénzhez jutni, nem egy játékostól láttam hirdetést, hogy felvásárolna különböző itemeket vagy próbálj kapcsolatokat/barátságokat kialakítani másokkal. Akár eladhatja ő is neked vagy hirdesd meg te. Akár vársz pár napot, hogy még az értéke is felmenjen az eladni kívánt cuccnak.

Annyi lehetőség van, csak kreatívnak kell lenni.
 

Rey

relentless
2020. 03. 16.
403
1 635
V4 karakter
Richard Reyes
Feleslegesnek tartom, hiszen nem ez a funkciója egy RP szervernek, hogy A-ból B-be azonnal menjünk eladni a kibányászott értékeinket/földből kitúrt antikjainkat.
Nagy igaz amit mondasz, de ha azt nézzük, hogy IRL sem fog megváratni valaki azért, mert egy tök másik emberrel nem jött össze valami, akkor máris értelmet nyer az ötlet.
 

sziakamera

Újonc
2023. 08. 13.
26
56
V4 karakter
Alice Blitz
LV karakter
Alice Blitz
Feleslegesnek tartom, hiszen nem ez a funkciója egy RP szervernek, hogy A-ból B-be azonnal menjünk eladni a kibányászott értékeinket/földből kitúrt antikjainkat.

Ha meg ennyire szeretnél gyorsan pénzhez jutni, nem egy játékostól láttam hirdetést, hogy felvásárolna különböző itemeket vagy próbálj kapcsolatokat/barátságokat kialakítani másokkal. Akár eladhatja ő is neked vagy hirdesd meg te. Akár vársz pár napot, hogy még az értéke is felmenjen az eladni kívánt cuccnak.

Annyi lehetőség van, csak kreatívnak kell lenni.
Hát valamilyen szinten igazad van, hogy nem ez a funkciója egy RP szervernek, de ennyi erővel akkor azt is rá lehetne mondani hogy nem az a funkciója hogy egész nap a bányában ütöd a falat, vagy hogy szaladgálsz az erdőben egy fémdetektorral, mégis a szerver nagy része ezt csinálja, mert ebben telik örömük az embereknek. Szerintem nem származik ebből hátránya senkinek, aki más szemszögből tekint erre a szerverre, és ha most egy ilyen (talán) egyszerű ötlet/probléma - amit fent leírtam - megoldásra kerülne, talán szintén nem zavarna senkit, viszont pár embernek jól jönne.
 
  • Tetszik
Reactions: K3WiiiN

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Szerintem jogos amit a téma nyitó felvetett.
A két NPC-nek gyakorlatilag (tevékenységben) semmi köze egymáshoz, így feleslegesnek tartom, hogy mindkét NPC esetében le kelljen várni a 20 perces időt.
 

szocskeee

The Pure and the Damned
2020. 08. 18.
208
4 865
Hyperborea
V4 karakter
chad edger
LV karakter
ekon mosby
Feleslegesnek tartom, hiszen nem ez a funkciója egy RP szervernek, hogy A-ból B-be azonnal menjünk eladni a kibányászott értékeinket/földből kitúrt antikjainkat.
Ez hülyeség, nincs igazad. A játékosok 90%-a nem fog rpzni abban a 20 percben ameddig cooldownon van az npc, le fognak tabolni és leafkolják az időt. Szívesebben elnézném ahogyan a játékosok A-ból B-be járkálgatnak és életet visznek a városba, mint azt hogy 20 ember afkol a zacinál meg dénesnél

a kapcsolat kiépítős dologgal egyet tudok érteni
 

Bence4real

Újonc
2024. 05. 25.
2
1
Budapest
V4 karakter
Williams Clark
Hali!
Szerintem tök jó lenne, ha Dénessel és a zacissal történő sikertelen üzlet utáni 20 perc várakozási idő csak az adott npc-re vonatkozna, mert akkor amíg az egyiknél telne lefele a 20 perc, addig át lehet szaladni a másikhoz. Jelenleg ha a zacissal volt egy sikertelen üzletem, akkor 20 percig Dénessel sem tudok üzletelni.
Viszonylag régi a bejegyzés, de Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: csakasawedpontping