Felülvizsgálati kérelem.

BagolyArc

Zöldfülű
2022. 10. 28.
155
74
V4 karakter
Joe Weitz
image.png

Felülvizsgálati kérelem

Panasszal élő adatai


Teljes név:
Joe Weitz
Telefonszám:
38769654666
Személyazonosító igazolványról készült másolat:

Amennyiben a panasztevő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:
Forgalmi engedélyről készült másolat:



Panaszra tett fél adatai


Megbízott szervezete:
Rendőrség.
Megbízott neve:
Ismeretlen.
Megbízott jelvényszáma:
Ismeretle.
Megbízott kiosztott gépjárművének adatai:
Típus: Ismeretlen
Rendszám: Ismeretlen.
Szín: Ismeretlen.
Egyéb ismertető jelek: Ismeretlen.




Panasz kifejtése


A panasz leírása, indoka, előzményei:

A rendőrség munkatársai elszállítják az autóim-(ink) a telephelyünkről ami magánterület.
Ez a telephely San-Foerro-ban van. Ami körbe kerített terület, több garázs és iroda helyezkedik el rajta.

Én úgy vélem ez jogszerűtlen, hogy elszállítják a járműveket ha van rajta műszaki vizsga ha nincs, mivel egyértelműen körbekerített magán terület.

Már többször előforduld az eset. Volt, hogy figyelmeztettem is az éppen munkáját végző egyenruhást. De mégis rendszeresen elszállítják az autókat. Persze ha jelen vagyok a helyszínen akkor nem de elmegyek például boltba és mire vissza érek már nincs is ott az autó(k). Már volt rá példa, hogy a helyszínre hívtam járőrt és jeleztem a problémám. Volt, hogy a kapitányságon próbáltam intézni de nem jártam sikerrel. Most azt az utasítást kaptam, hogy tegyek panaszt itt ebben a kérelemben.

Szeretném ha sikerülne végre megoldani ezt a problémát és büntetés nélkül vissza kapnám a legutóbb lefoglalt autóimat. (2024.09.22)


Szenvedett el sérülést a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Nem.
Érte önt kár a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:

Igen, de nem tartok igényt visszatérítésre. Csak a most lefoglalt autóim büntetését nem szeretném kifizetni. (nem fogom) És a telephelyemre való visszaszállításukat igénylem!


((OOC Melléklet a panaszhoz))
(( MELLÉKLET ))




Ezen kérelem aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a felülvizsgálati kérelemhez szükséges információkat valamint követelményeket és elfogadta őket, valamint a formanyomtatványba leírt adatok és állítások teljes mértékben a valóságot tükrözik, abban megkérdőjelezhető vagy kétes állítások nincsenek és minden az ön számára az ügyből eredő iratot, bizonyítékot mellékelt. Elfogadja amennyiben a kérelem nem megfelelően került kitöltésre az akár válasz nélkül lezárható és archíválható.

Panasszal élő aláírása:
Joe Weitz

KELTEZÉS HELYE, San-Fierro 2024.09.25.​
 
Utoljára szerkesztve:

Fede

Fórum Császár
2019. 07. 29.
1 675
4 485
V4 karakter
Greta Held
LV karakter
Hailey Webbs
image-1.png

Tisztelt Joe Weitz!

Tájékoztatom, hogy felülvizsgálati kérelmét a Belső Ellenőrzési osztály megkapta, és kivizsgálta.

Felkeresésre került a járművek lefoglalását intéző rendőr, valamint továbbította elektronikus módon a lefoglalásról szóló fényképes dokumentációkat, amit kielemeztünk.
A telephely azon része, ahonnan elvitelre kerültek a járművek valóban körül van kerítve, viszont nem tekinthető magánterületnek, tehát az elszállításuk jogos volt.
Kérelmét elutasítjuk, és lezárt státuszba helyezzük át.

Los Santos 2024/09/26

Greta Held
r. főhadnagy
Belső Ellenőr​
 

BagolyArc

Zöldfülű
2022. 10. 28.
155
74
V4 karakter
Joe Weitz
Rendben, értem.

Akkor műszaki vizsga nélkül nem parkolhat kint autó de érvényes forgalmival akkor parkolhat ugye?
 
  • Tetszik
Reactions: Néma