Felülbiralas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szanpandzso

Újonc
2024. 08. 05.
1
1
V4 karakter
Valentin Sokolov
logo3-2.png




Panasztétel: Gépjármű jogszerűtlen elszállításáról

Teljes neve: Attila Gonda
Lakcíme: San Fierro sivatag utca 6
Telefonos elérhetősége: +38-76-200-6591
Gépjármű rendszáma: AE-DB-48
Gépjármű alvázszáma ((ID)): 356276
Gépjármű típusa: Mercedes-Benz Sprinter
Gépjármű elszállításának dátuma: 2024.09.24
A panasz részletes kifejtése: Tegnap este Navosokat kérdeztem hol parkolhatok a reklám autómmal! kifejezetten megkérdeztem hogy a SEE-ring körforgalomnál állhat e!? és azt mondták hogy igen ott nemlesz vele gond,nem fogják el szállitani! az autót le is Protekteztem! erre ma beléptem és az autómat lefoglalta a Park felügyelet,és még váltsam is ki...Valaki mondja meg akkor,hogy ilyenkor miis van,mert a navosok azt mondták ott állhat,félig járdán,félig az úton!
Megjegyzés: Üdvözlettel:Attila Gonda
 
  • Fire
Reactions: Bari

fazo83

Pötyögtető
Támogató
2020. 06. 07.
488
446
41
V4 karakter
Dr Dante Colleoni
Szép estét!

Járművét @Jasmin foglalta le, a jelentés róla itt található.

A jelentéshez csatolt kép tanúsága szerint a Sprinter nem szabályos módon parkol, hanem az úttesten áll, a kolléga pedig egy bejelentés alapján ment ki a helyszínre intézkedni a forgalmat zavaró helyzet miatt. Azt pedig, hogy a jármű milyen módon kerül a szabálytalan pozícióba, azt a Parkolás Felügyeletnek nincs módja vizsgálni.

A NAV tájékoztatása megfelelő volt, azon a helyen a várakozás szabályos, de csak a következő módon: menetirány szerinti jobb oldalon, két jobb oldali kerék a járdán, kettő az úttesten. Kérjük figyeljen, hogy a körforgalomtól és a kereszteződéstől hagyjon szabadon legalább 5 méter helyet, és javasoljuk a kézifék használatát a jármű elmozdításának megelőzésére.

A panasz jogtalan, zárom.

Tisztelettel:

Dr Dante Colleoni
operatív igazgató
Parkolás Felügyelet

((A minta helyes kitöltésére legközelebb figyelj!))
 
  • Tetszik
Reactions: Jazmin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.