Felszólitás igazoltatáskor.

Mardancso

Újonc
2024. 06. 14.
32
39
LV karakter
Kazimir Yazov
Helló - Sziasztok, szerintem vissza kellene hozni ezt a szabályzatot, hogy a rendvédelemnek kötelező legyen felszólítani az igazoltatni kívánt gépjárművet ugyanis akinek esetleg nincs hangszóró a számitógépén vagy hang nélkül játszik, kicsit nehezen észleli az igazoltatás szándékát.
- Régen is kötelező volt és szerintem most is hasznos lenne, esetleges indoktalan menekülést és társai is elkerülhető lenne ezzel.
- És mivel a szerver (Amerikára) alapul, ezért javaslom mert ott is megaphone segítségével szólítják a kocsikat, általánosságban.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
800
3 962
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Tudtommal továbbra is kötelező a felszólítás, a sziréna nem elegendő.
Nem tudom kiktől láttad ezt a dolgot. de aki nem szólított fel téged az igazoltatás előtt az valószínűleg hibázott.
 
  • Imádom
Reactions: Mardancso

Mardancso

Újonc
2024. 06. 14.
32
39
LV karakter
Kazimir Yazov
Tudtommal továbbra is kötelező a felszólítás, a sziréna nem elegendő.
Nem tudom kiktől láttad ezt a dolgot. de aki nem szólított fel téged az igazoltatás előtt az valószínűleg hibázott.
Napi 3-4x vagyunk igazoltatni egyszer sem kaptunk felszólitást sajnos, szóval pont ezért irtam meg a topicot...
 

streakz

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 14.
166
361
V4 karakter
🕊 neva.castrejon 🕊
LV karakter
adele.coralie
Sziasztok, nem kell felszólítás mostmár, fény illetve hangjelzés ami kötelező egy félreállításnál. Viszont egyes esetekben lehetnek félreértések ebből, így az ötletet támogatom.
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
325
105
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
Hali
Régen se volt kötelező, most sem az. Nem tudom ki honnan szedte. Bőven elég a fény és hang jelzés. Nem hiszem hogy a játékosoknak 90%-ának nincs fejhallgatója. Minimálisan fel lehet venni a hangot hogy hallani lehessen. (Járművek hangját is le lehet venni). Nem tartom jó ötletnek kiskaput csinálni hogy valaki azért meneküljön mert "nem szólitott fel". Az hogy kötelező bindek legyenek felesleges.
 

Mardancso

Újonc
2024. 06. 14.
32
39
LV karakter
Kazimir Yazov
Hali
Régen se volt kötelező, most sem az. Nem tudom ki honnan szedte. Bőven elég a fény és hang jelzés. Nem hiszem hogy a játékosoknak 90%-ának nincs fejhallgatója. Minimálisan fel lehet venni a hangot hogy hallani lehessen. (Járművek hangját is le lehet venni). Nem tartom jó ötletnek kiskaput csinálni hogy valaki azért meneküljön mert "nem szólitott fel". Az hogy kötelező bindek legyenek felesleges.
Miért most nincs belőle probléma? Magad ellen beszélsz most is, pont ahogy azzal elkerülhetővé tennék ezt. Egyre egyszerübb dolgok vannak a rendvédelem számára, szerintem ez a kis "bind" ahogy te fogalmaztál, nem lenne megerőltetni senkinek sem.
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
325
105
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
Nem beszélek magam ellen. Nem szokott probléma lenni. Ha nem veszi észre csak ha már jön 2 vagy több rendör de megáll ooc jelzi mi a helyzet soha nincs gond ebből. De egyébként a hang felhúzása sem egy megerőltető dolog.
 

Vámpír

Barangoló
2023. 09. 28.
98
92
pécs
V4 karakter
killian lowe
LV karakter
salven bonaventura
nemhiszed hogy a jatekosok 90%-anak nincs fejhallgatoja. de ott az a 10% akinel felmerulnek ilyen problemak, es nem hallja a szirenat, amibol lehetnek gondok. es lehet nem mindenki annyira elnezo azokkal, akik esetleg nem allnak felre, - mert nyilvan nem tudjak hogy felre kellene alniuk.

"De egyébként a hang felhúzása sem egy megerőltető dolog."

erre mar nem is tudok mit mondani.