Felix Mambolza visszaszerelési lapja a Nemzeti Nyomozó Irodához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rájli

flakon a baratom
2019. 05. 18.
70
130
Tyrol 🇦🇹
V4 karakter
Sjef Schweiger†
V2 karakter
Gjöhl Nordin †
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Felix Mambolza

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Kórház, 1998.08.05

3. Bejelentett lakcíme
Jefferson Street 1/2

4. Telefonszáma
Telefonszám: 36223316853

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
1/1.5 fél éve. Körülbelül 2021.10.18án.

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Főnyomozó rendfokozatban láttam el a feladataimat.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Családom éppen rossz helyzetben állt, és elkellet utaznom a városból, hiszen segítségre szorultak. Viszont ebben az időben sikerült mindent tisztázni és ezért utaztam vissza a városba.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Szeretném ismét segíteni a Nyomozó Iroda feladatát, illetve mivel jelenleg lehetőség nyílt a csatlakozásra ez miatt megragadtam az alkalmat, hogy képességeimet tovább fejlesszem, valamint ezzel a várost szolgáljam.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Természetesen!



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Balázsnak hívnak, jelenleg 16éves vagyok.

2. Milyen névvel voltál a frakció tagja?
Felix Mendez névvel voltam a frakcióban.

3. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Korábban a Nemzeti Nyomozó Irodánál voltam. Iskola végett adtam le a frakciót, mivel tél előtt nem tudtam foglalkoztam vele, és a jegyeim kezdtek lefelé menni, és inkább időhiány miatt leadtam a frakciót, Főnyomozó Rendfokozatot értem el.

4. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Természetesen.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Azért szeretnék ebbe a frakcióba csatlakozni mivel már előtte is voltam V2-őn NNI-s, és akkor is nagyon bejött az egész koncepciója. Illetve egy nagyobb rendfokozatott próbálkoznák elérni a frakcióban/ Minél több roleplayt szeretnék a frakción belül elérni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen rendelkezem mind a hárommal.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Balázsnak hívnak, jelenleg 16éves vagyok. Több mint hét éve már kint lakom Ausztriába, kedvenc hobbim télen az a Síelés, és nyáron pedig a motorozás, barátokkal töltött idő a szabadban. Régebben jártam foci edzésekre, viszont idén már nem járok többé. Röviden ennyit kell rólam tudni.

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


9. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: agoston

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
(( Keress fel egy leadert TS-en. ))
 
  • Tetszik
Reactions: medard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.