Felix Jayce --- Brian S Kendrick

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FeLixSoO

Újonc
2019. 01. 16.
35
4
V2 karakter
Felix jayce
Játékos (IG) neved:
< Felix Jayce >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Brian S Kendrick >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminnal való fenyegetőzés >

Bizonyítékok:
< [2019-12-12 15:35:22] [Output] : Brian S Kendrick: (( Vagy ide hívhatom North.ot is. )) >

Megjegyzés:
< Hozászólhat: Brian S Kendrick és a Biráló admin >

Buba válasza:
Ha egy adminisztrátorra szeretnél panaszt tenni akkor az annak megfelelő mintával , ha pedig játékosra akkor pedig a megfelelő részlegbe. A témát zárom , helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni. Várom az érintett válaszát 24 órán belül.
Felix, tőled pedig egy teljes logot szeretnék kérni az incidensről
 

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
Helló, kezdeném azzal hogy 30 pecig tartott a veletek való ügyintézés azért mert nem tudtátok azt elfogadni hogy jogosan kaptok jailt MG indokkal. Mert hogy nektek fel van húzva a látóhatár és ezért láttad hogy a barátod menekül. Majd mikor feltettem a kérdést hogy van arról logod hogy szóltál neki azt mondtad nincsen, akkor innentől kezdve nem is értelek téged se a barátod. Semmilyen logot, képet, videót nem küldtetek arról hogy beszéltettek volna az üldözésről. Majd mikor mi igazoltattunk oda jöttetek az Audival dudáltattok ezért nem is csináltam semmit holott ez PD hergelés. De 1 szónak is 100 a vége szívetek joga PK-t tenni csak szimplán nem értem hogy minek mivel jogosan kaptátok a jailt.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Akkor ezt az ügyet egy /szuperadmin fogja átvenni, mivel ez az ő hatáskörük.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.