Felix Jaroslaw, Bailey Bubek, Nina Pol -> Ralo #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gyomzo

Ami volt elmúlt..?
2019. 01. 10.
405
894
??????????
V4 karakter
Leo_Glos
LV karakter
Rene Fils
V2 karakter
Felix Jaroslaw
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Felix Jaroslaw, Bailey Bubek, Nina Pol.

Panaszolt fél admin neve:
Ralo

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat.​
Buktatni akartunk, viszont rajtaütés közben sikerült pgznie, de az admin szerint nem volt pg amivel nem értünk egyet.
Lentebb be lettek küldve a bizonyítékok, ketten is fogtuk rá+a sniper, viszont Ralo azzal érvelt, hogy sniperessel szembe nem volt pg, holott a célos tudta, hogy van rá fogva még+1fegyver rajtunk kívül, viszont Ralo szerint ilyen távolsággal lézerrel sem pg.

Következő problémám az lenne, hogy xai Ralo szerint is pgzett, azonban nem volt hajlandó folytatni a szerepjátékot, Ralo ezért berakta jailbe, se ticketet, se az IC szankcióját nem kapta meg, és a cuccai is nála maradtak, ergo kimenthette a cuccait, és még időt is nyert.
Bizonyítékok:
Megjegyzés:
-
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Szervusztok!

A videón tökéletesen látszik, hogy iszonyatos távolságban van a sniper a céloshoz képest. Jelen esetben ahol te álltál onnan téged nem is lehet látni. A videón tökéletesen látszik, hogy amikor a sniperrel becélzod, először oldalt áll, majd amikor befut a lila autó egyből fordul, veszi elő a fegyvert majd lőni kezd. Eközben is a snipernek végig háttal áll.

Ha esetleg még észre is vette volna a lasert, azon kívül másik fegyver nem volt rá tartva, és ilyen távolságból, még simán el tud menekülni a találat elöl tekintettel arra, hogy nem telt el 1 egész másodperc a becélzás és a megmozdulás között. Kevés az esélye annak, hogy a másodperc töredéke alatt becélzod pontosan az embert, pláne ha mozog.

A második csatolt kép már egy lövöldözés kellős közepén zajlott, így itt a videót kell segítségül hívni, amin tökéletesen látszik a sorrend.

1. Befut a lila autó
2. Megfordul William, és fegyvert ránt, majd lőni kezd a Lila autóból kiszállt kolléga felé.
3. A Nick álnéven futó Felix szintén fegyvert ránt, de ezt mind a célos háta mögött teszi, aki már egyébként lő, tehát, így azt nem láthatta, ezért itt nem követett el PG-t. (Tudom a videón is látszik, hogy a játék hibájából eredően úgy náz ki, mintha az ellenkező irányba tartaná a fegyvert, de valójában rá tartotta, de mint ahogy említettem az elővétel, és a ráfogás is a háta mögött történt.)
4. A lila autóból kiszálló NNI-s kolléga szintén fegyvert ránt, majd elkezd lőni arra a személyre aki már felé lőtt előtte, így ott se történt PG.

Ezek után William meghalt, majd kiszállt Xai aki már PG-t követett el, mert ő már látta, hogy ketten is fegyvert fognak rá, plusz a sniper, attól függetlenül, hogy ugyan úgy fényévekre volt, de ő meg is kapta ezért az admin jailt.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: Balidzs

gyomzo

Ami volt elmúlt..?
2019. 01. 10.
405
894
??????????
V4 karakter
Leo_Glos
LV karakter
Rene Fils
V2 karakter
Felix Jaroslaw
Alapból egy 3v1 de ha nem nézzük a snipert akit mellesleg direkt küldtem oda, hogy onnan intézkedjen, ha a helyzet azt kívánja, mivel nem egyszer volt már buktatás során külsős(továbbra se értem mi a bajod ezzel megkérdeztük Semxyt is a dologról: Semxy Smexy)
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A panasz jogos.

- William_Rick( új neve: Xai_Drev) PG-t követett el. A laser-t jól lehetett látni a videón és a képeken is így ő is a tudatában volt annak, hogy minimum 2 rendvédelmis fogja rá a fegyvert ha Nick-et nem is látta egyáltalán, és még ezután is lőtt.
- Xai_Zetuss-nak pedig RP tagadás jail járt volna mivel nem volt hajlandó folytatni az RP-t és jailt akart helyette, indoka az volt: "lelettetek love,m1" nem PG mivel így egy 90 perces jaillal kiváltott IC jailt, pénz bírságot és tárgyak elvesztését.

Ralo-t mínusz pontban részesítem, jailt módosítom/kiosztom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.