Felipe Ramirez jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Felipe Ramirez

2. Születés helye, dátuma
San Fierro Hospital, 1983.04.09.

3. Bejelentett lakcíme
Montgomery Washington Street 51.

4. Telefonszáma
36228288250

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendvédelmi Technikum

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Nemzeti Adó és Vámhivatal: Leszereltem Törzszászlós rangon. TEK: Leszereltem szintén Törzszászlós rangon,illetve Merkúr kiképzőn.See City Taxi:Felmondtam.SCCS:Kirúgtak egy nagyobb hiba miatt.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nemzeti Adó és Vámhivatal: Leszereltem Törzszászlós rangon TEK: Leszereltem szintén Törzszászlós rangon,illetve Merkúr kiképzőn

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretnék egy ütőképes csapat tagja lenni,elkapni a gazembereket,illetve csendesen nyomozni bárki után.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Egy strapabíró embernek érzem magam,szeretem a kihívásokat.Mindig is érdekelt az NNI feladata,szeretném erősíteni ezt a vonalat.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zsolti vagyok,jelenleg 18 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2019 eleje óta.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
224.054.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Navban voltam,kiléptem mivel meguntam.Tekben szintén ez történt.Taxiba voltam sokáig,leader váltás volt.SCCS-ből kirúgtak egy hiba miatt.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretnék egy minél nagyobb rangot elérni,eközben sikeres szeretnék lenni.Új társakat találni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Mindenem megvan hozzá.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Zsolti vagyok,18 éves vagyok jelenleg.Autószerelői technikusnak tanulok,általában autószereléssel töltöm az időt.Ez mellett MTA-zok is,szeretett barátommal,Csizivel.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Természetesen igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
vhttps://imgur.com/a/GJ8hyqA

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Megjegyzés: A korábbi tapasztalatok alapján komolytalan hozzáállást véltünk felfedezni, nem beszélve a bannokról és jailekről. ))
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Browniee és Zeli
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.