Felhívás rendszer illegális frakciók számára

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
616
2 485
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Sziasztok!

A hirdetési rendszer átalakítása miatt szerint jó lenne, ha az illegális frakciók is kapnának egy GOV-hoz hasonló rendszert. Tehát ha mondjuk egy klub vagy étterem RP-t szerveznek, erről felhívást tehetnek közzé, ami a chaten jelenne meg. Ez a lehetőség nagymértékben növelné a roleplay szituációban résztvevő emberek számát az ilyen eseményeken, amelyek jelenleg is a szerver mindennapjainak részei.
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
763
2 310
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
Szia!
A lakossági felhívás nem lenne túl életszerű egy szórakozóhely vagy épp egy pince kocsma életének fellendítésére.
Sajnálatos módon ezt az ötletedet nem tudom támogatni, hiába értek egyet a többségükkel.
Aki csak nagy vonalakban ismeri a klub rpket, vagy a tagokat, akkor úgyis a tudomására fog jutni.
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
A hírdető felületre kerülhetne egy "Események" vagy hasonló panel, kifejezetten az ilyen jellegű dolgoknak. Szerintem így jobb lenne, mintha a chaten jelenne meg bármilyen formában. Akár még azt is megcsinálhatnák, hogy egy adott kategóriát meg tudj figyelni, és ha új hírdetés érkezik oda, akkor a telefon kap értesítést. Így akit valóban érdekel egy-egy ilyen esemény, az nem maradna le róla, de nem is kellene 0-24 a telefont figyelnie.
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
231
525
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
A hírdető felületre kerülhetne egy "Események" vagy hasonló panel, kifejezetten az ilyen jellegű dolgoknak. Szerintem így jobb lenne, mintha a chaten jelenne meg bármilyen formában. Akár még azt is megcsinálhatnák, hogy egy adott kategóriát meg tudj figyelni, és ha új hírdetés érkezik oda, akkor a telefon kap értesítést. Így akit valóban érdekel egy-egy ilyen esemény, az nem maradna le róla, de nem is kellene 0-24 a telefont figyelnie.
Szerintem ez a nyero otlet! Ide lehetne akar szervezni civil koroknek is talalkozokat be (nem) jelentett bulikat, esemenyeket. Mint a dc szobaban is. A kategoria figyelese is egy remek dolog lenne :)
 
  • Tetszik
Reactions: Woffi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.