Felfüggesztés/Súlycsökkentés vissza rakása

Vissza rakják a Felfüggesztés/Súlycsökkentés tuningot?


  • Összes szavazat
    51
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Hiroto Yamamoto >

Ötleted:
< Rakják vissza a Felfüggesztés/Súlycsökkentés tuningot, nem hiszem hogy zavart valakit hogy bennt volt nem is értem miért kellett kivenni, valamelyik autóba PL: P1-be mind a kettőnek fontos szerepe van és még sok más autóba is kell PL:Vontatót vezetett már valaki Felfügg nélkül? sok sikert hozzá. >


Megjegyzés:
< Szerintem kár volt kivenni, egy plusz lehetőséget vettek el a játékosoktól ami eléggé tudja befolyásolni az autókat. >
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
Hello hát nem tudom elég sok kocsiba főlösleges nem tudom hogy még pl a Hemi Cuda bent van e a szerveren. Azt 8 venomosan ki hivás vezetni egy apró kiss kormányzás és már fejtetőn van. De én úgy vagyok vele hogy ha ez kell az emberek tőbségének akkor igazábol legyen.De én főlöslegesnek tartom szerindtem sok kocsit ez ront meg így kevessebb jót csinál mint rosszat.
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Helló! Nem kell a Hemire gondolni vannak még autók amibe igen is kell, de ezt csak akkor tudják meg az emberek ha a saját bőrükön tapasztalják.
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
Én azt a részét nem tudom mert sosem volt p1em de viszont vontatót érdekes mód el tudtam. Vezetni venomok nélkül is de az a gond hogy elég sok kocsiba be kerül és irányithatatlan. Pár kocsiba meg tök jó ha bent van ezért egy megosztó az egész hozá teszem én tőbb mint egy éve nem játszok a szerveren így az emlékeim ről beszélek.
 

Natalia

Újonc
2019. 04. 16.
51
70
V4 karakter
Johns Eden
Támogatom.

Milu válasza:
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.