[FEKAAA ötlete]---> AFK számláló.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Mike Morales >

Ötleted:
< AFK számláló. >


Megjegyzés:
< AFK számláló. Szerintem azért lenne jó egy AFK számláló mivel látjuk hogy az illető mennyi ideig AFK-ol így tudjuk eldönteni hogy szeretnénk e vagy tudnánk RP-zni vele. Ugyan így jó lenne a leadereknek hogy meddig AFK-ol a játékos a HQ-n, Adminoknak pedig arra hogy az adott játékos mióta AFK-olja le a jailt
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
ez megint csak az LV/V3 kis részletének behozatala lenne.
Nem tudom, hogy miért kell mindig ezzel a V3 vagy LV-s dologgal jönni. Szerintem fasza ötlet. Úgy is lehetne kivitelezni, hogy neked is mutatja, hogy mennyit AFK-oltál meg ezt jelezni a fejed fölött is. Ha neked mutatná, hogy mennyit afkoltál, akkor az 5 perc helyett kiírná azt, hogy mennyit voltál a géptől távol. Amúgy fasza az ötlet. Ez V3 meg LV elég nonszensz. Attól, hogy ott bent van, akkor már ide be se jöhet, vagy mi. xD
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ennyi erővel akkor bejöhetne az öv is, és hasonlók is :D
Csak, hogy a két ötlet között semmi közös nincs. Nem tudom, hogy egy AFK számlálóhoz hogy jön egy öv ötlet, teljesen más a kettő. Ebből is látszik, hogy más ellenérved nincs, csak hogy V2-ből ne legyen V3/LV.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: crose és Huskys

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem bejöhetne. Ez a "v2, nem v3" kifogás már idejét múlt. Nem attól v2 a v2 és v3 a v3, hogy van, vagy nincs AFK számláló.
 

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
Hey! Felesleges, ez megint csak az LV/V3 kis részletének behozatala lenne. Amelyik leadert zavarja hogy AFK-ol a tagja, az úgyis szól adminnak, jailben lévőket pedig ez nélkül is ki lehet szűrni.
Én a V2 őt nem a V3/LV vel szeretném összehasonlítani és nem is onnan szeretném áthozni a dolgokat.
Szimplán csak a segítségére szeretnék lenni a szerver fejlesztésének és a V2 játékosoknak, hogy könnyebb legyen tájékozódni mikor folytathatják az RP-t amikor az adott játékos afkol e vagy sem.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Teljesen jó ötlet véleményem szerint, sokat tudna segíteni. Már csak ha azt nézem nekem SCCS frakció leadereként miben tud segíteni: Ha a tag "szünetre" megy akkor legalább utána látom, hogy tényleg 10 percre ment el, és hamarosan vissza tér, vagy 1.5 órája AFK-ol az öltözőnél, ha ezt látnám valószínűleg admin által kickelve lenne. Ezen kívül a szerelők sorban való afkolását is egyszerűbb lenne bizonyítani akár játékos szemszögből is, illetve a frakció vezetőségi tagjai számára is látható lenne, ténylegesen mennyi ideje AFK az illető.

Szerintem AJ részről is hasznos lehetne, ha admin látja mennyi ideje AFK-ol az adott játékos, akár hozzá adhatná azt az időt az AJ-hoz és úgy lenne kickelve, akkor lehet kevesebben afkolnák egy idő után az AJ-t, mert nem lenne előnyük belőle,
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ez szerintem nagyon hasznos lenne, egyrészt a Leaderek munkáját megkönnyebbítené, másodrészt az Adminisztrátorok munkáját is, harmadrészt meg a sima játékosokét is, RP szempontjából is jó lenne, ha látszódna, mióta AFK-ol, érdemes-e rá várni RP-re, stb.
 
  • Imádom
Reactions: Zsiga
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.