[FEKAAA]---> Fulladozás/Cápák.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mike Morales >

Ötleted:
< Cápák. >

Megjegyzés:
< Nem szeretném összehasonlítani V2-őt V3-al de szerintem ha bekerülhetnének a cápák bizonyos helyekre, nem lehetne Pl. átúszni LV be. És nem lehetne a végtelenségbe úszni/ menekülni a végtelenségbe a rendvédelem elől, volt erre is egy példa hogy kb. már addig üldöztük hogy kiúsztunk a mapból nemvolt vízi egység sem. Ha bekerülnének a cápák legalább RP szerint van mitől félni a vízben. >

Ötleted:
< Vízben való fulladozás. >

Megjegyzés:
< Sokszor volt olyan üldözésünk hogy a gyanusított játékos beugrott a vízbe és le úszott a legmélyére kb. 10-15 percen át ottvolt nem bánnám ha bejönne ez is mert nem találom RP-snek. Ugyanez hogy Déli határon nagyon sok kocsit belöknek a vízbe ami lemegy az aljára, néhány játékos leúszik az aljára és így kitudja csomizni. És ha már lemész a víz aljára akkor elő jöhetne egy kis panel hogy mennyi ideig kapsz még levegőt. >
 
Utoljára szerkesztve:

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Az a baj a cápákkal, hogy akkor mindenki a vizbe fog menekülni, hogy direkt meghalljanak, ez miatt egy kicsit ellenzem ezt az ötletet, de maga az elképzelés jó lenne.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Drouser és FEKAAA

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
A fulladás/fulladozás az reális lenne ha megoldható , de a cápát szerintem hagyjuk ki.

Ebből csak az lesz , hogy "hopp véletlen becsúszik a vízbe és mire kimászik a kocsiból addigra megeszi a cápa".
És ha nincs fent admin ugyan úgy megússza , ezért van egy csomó rendőrségi hajó ha vízbe ugrik akkor üldözzétek a vizen.
 
  • Tetszik
Reactions: Carter és Smooky

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ami miatt írtad az ötletet, bizonyítékkal megoldható az, hogy hívsz egy admint és az illető NonRP miatt szankcionálva lesz. Szerintem teljesen felesleges, az előttem lévő hozzászólok pedig leírták, azt, hogy még rosszabb is lenne ez miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: Carter

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
És mi lenne ha változó helyeken jelenne meg külömböző időben? Akkor sose tudná a játékos hogy ha úszni akar hogy elkapja a cápa.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A fulladozás megtalálható a szerveren. Zárom, helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: krts
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.