Fejlesztési ötletek/ Várom a véleményeket

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
<
David Alistair
>


Ötleted:
<
Buggos interriorok eltávolítás/kijavítása, rákász munka vissza tétele, Egy szerelő telep a szerveren, kilóméteróra csere, Sürübb olja csere a járművekbe, Rendvédelmi frakciók összegzése
>


Megjegyzés:
<
- Volt olyan és is kértem interriort és buggos volt, bementem egy szobába kiestem a mapból. ( Van rá megoldás mappolásban lehet ezt orvosolni, de ha nem tudjátok akkor vegyétek ki ne lehessen igényelni, mert az elég tré elkérik a Fő/szuperadminok a pénzt de buggos. )

- A rákász munkával kapcsolatosan is teszek egy kis megjegyzést. Azzal a cím szóval lett kivéve hogy laggoltatja a szervert. Nos erről a véleményem hogy nem igaz mivel a másik kettő szerveren is bent van a munka és mégis működik lagg mentesen. (Szerintem az laggoltatja a szervert hogy modnjuk egy Városháza alatt van még egy Városháza model amit persze a játékosok nem látják, sőt eddig volt aki nem is tudta csak amint olvasta ezt a posztot. Na a felesleges mappolások/modellek rombolják a szerveren az fps számot. )

- A szerelő telep teljesen felesleges az egyik városban. És mégpedig azért mert volt olyan 30 percet vártam a szerelő telep elött és egy szerelő sem jött oda. De ez nem hajnali 3kor volt hanem délutáni órákban. Érdemesebb lenne egy szerelő telep és akkor azt erősíteni. Aki szerelni akar az úgyis be menne a frakcióba vagy elfogadja azt hogy átveszik és ugyan azt a pozzicíót megkapja.

- A kilóméteróra elég régóta ez a fajta van bent és mellesleg nem a legjobb model. Ha 10.000 fölé ér a mutató akkor bele lóg a körbe és nem teljesen kiolvasható. Én azt mondom legyen valami új és egyedi nem olyan mind a másik kettő szerveren van.

- Szerintem az 1.000km az túl sok én azt mondom keljen sürűbben olajat cserélni a járművekben, mondjuk 300-400 megtett km után.

- Ez tudom nem rám tartozik de szerintem a rendvédelmi frakciók többségében alig van aktív tag. Nos nekem van egy elképzelésem erről az egész ötletről hogyan legyen. ( Tudom ez nem fejlesztési ötlet de mivel nagyobb vezetői engedély szükséges ehhez így gondoltam ide beírom ezt is. )
Nos én annak valója vagyok nincsen elengedő játékos hogy minden frakcióban legyen legalább napi aktív 10-20 tag. Így azt mondom mivel a rendőrség tényleg mégis csak rendőrség a navot meg kellene szűntetni és akkor minden ott levő tagot át kellene helyezni a rendőrségbe arra a rangra amiben volt a navban. Az NNI és a Tek-et pedig egy rendőrségi alosztályként kellene működtetni mivel élőben is így van tudomásom szerint. A Leaderek maradnának persze meg minden csak annyi hogy F3-as panelben egyben lennének a rendőrséggel. Ts-en is a szobákat össze vonni első pár szoba a rendőrségnek lenne utána NNI meg a Tek. Külön a vezetőknek is lenne szobájuk meg ilyesmi és a tagok is tudnának elmenni társalgókba amik a frakciókhoz tartozik. ( Persze lehet nem valósul meg ez az ötlet mert sokan ellenkeznének vagy ilyesmi de be lehet látni szerintem ennyi játékos tényleg kevés a egy nav-hoz. ) Ugye az alosztályokba meg úgy lehetne bejutni hogy mondjuk elérsz egy x rangot a rendőrségbe és akkor megpályázod fórumon az x alosztályt és vizsgázni kellene ic és ilyesmi.
>
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Bugos interiorok:
Biztosan lehetne rá valami megoldást találni, de szerintem ez legyen a legkisebb gondunk, főleg, hogy mostanság már inkább az egyedi interiorok a "trendik".
Mellesleg én régebben, mikor igényeltem interiort 2-3x kellett próbálkoznom, mivel többször is elutasításra került "bugos interior" címszóval. Tehát lehet, hogy te csak figyelmetlenségből kaptál bugos interiort.

Rákász munka:
Támogatnám ha visszakerülne, feltéve, hogy nem okoz további laggot. Ez is plusz egy pénzkereseti mód lenne a kezdő játékosoknak. Amikor bent volt valóban előfordult a tengeren, hogy bizonyos areakban 1-2 FPS-e volt az embernek, amióta kivették ez megszűnt.

Szerelőtelep:
Mivel az egyik szerelőtelep vásárolt frakció, míg a másik alapból bent volt a szerveren kétlem, hogy egybe lenne vonva a kettő. Egyébként pedig szerintem jó, hogy a map mindkét oldalán van egy-egy szervíz.

Kilóméteróra:
Maximum az olajcsere kiírását kéne editelni, meg a /togkmh parancsot behozni. De maga a design szerintem maradjon hű a V2-höz.

Olajcsere:
Ha valaki egy kocsival jár folyamatosan egész hamar bele tud rakni 1000km-t.

Rendvédelem:
Valóban vannak hiányosságok a rendvédelmi frakciók terén, de hol nincsenek? Véleményem szerint azzal, hogy több rendvédelmi frakció van, több leaderrel, válogathat a player, hogy ő milyen követelményeknek tud megfelelni, mennyi időt tud eltölteni a szerveren és mennyi terhelést bír.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ezek teljesen felesleges dolgok , maximum az interriorok szelektálása / javítása még belefér de a többit nem támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Patrikkk07

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Interiorokat támogatom, többi teljesen felesleges. Pláne a rendvédelmi frakciók.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
A rákászatos dolgot felírom, Tamási fogja eldonteni, a tobbi marad
 
  • Tetszik
Reactions: Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.