Fegyverre található sorozatszám behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Barry Davenport >

Ötleted:
< Fegyverre való sorozatszám behozatala. >


Megjegyzés:
< Szerintem jó lenne ide is behozni a fegyverre való sorozatszámokat, itt gondolok ilyenre W50678. Pozitív része: Nemzeti Nyomozó Irodának/nek lenne plusz egy lehetősége a buktatáson kívül egy olyan rész hogy a fegyvereket bejelentsék egy bizonyos időre a civilek/illegális tagok, itt gondolok 1 hónap akár több időre is, persze ezekre egy bizonyos pénzösszeget fizetni kell a nyomozó irodának. Negatív része: Ha az adott fegyveren lejár a bejelentései idő és egy rendvédelem tagja igazoltatás alá vonja és talál nála fegyver amin nincs érvényes/aktív bejelentési idő akkor elvehetik a nála talált fegyvert és így börtönbüntetést és pénzbüntetést is kaphat. >
 

//Viktor//

Újonc
2021. 05. 01.
38
80
22
V4 karakter
Jason Marshall
V2 karakter
Michael M Morningstar
Jó ötlet,bár a fegyverbejelentés összege nem tudom miért az NNI-t illetné meg…Ennek a pénznek az önkormányzat vagy a kormánynak kellene, hogy jusson.
De egyébként Támogatom!
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Jó ötlet,bár a fegyverbejelentés összege nem tudom miért az NNI-t illetné meg…Ennek a pénznek az önkormányzat vagy a kormánynak kellene, hogy jusson.
De egyébként Támogatom!
Azért, hogy legyen önálló bevétele az NNInek.




Nekem nagyon tetszik az ötlet, nyomozásoknál sokat segítene.
 

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Természetesen mindenből bevételt szerezzen a rendévedelmi frakció a szerveren, ezen dolgozzanak az "illetők" több napot, ahogy előttem említették 2 ember be jelentse a többi lövöldözzön mert nem akarom elveszíteni a kitudja mennyit érő fegyveremet.
Rengeteg ötlet van erre a szerverre írva rengeteg hülyeséggel 🤦‍♂️
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
senki se fogja bejelenteni a fegyverét egy-két emberen kívül, ha pedig megállítsa a rendőrség és tudja, hogy nincs bejelentve akkor lövöldözni fog az adott illető.
Mindenki magából indul ki. Nem értem, hogy miért csak a rosszat kell látni a dolgokban. Ha meg se próbáljuk ezt bevezetni, akkor honnan tudjuk, hogy ki hogy kezelné a dolgokat? :D
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Kara és Bhrgur

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Mindenki magából indul ki. Nem értem, hogy miért csak a rosszat kell látni a dolgokban. Ha meg se próbáljuk ezt bevezetni, akkor honnan tudjuk, hogy ki hogy kezelné a dolgokat? :D
el lenne kerülve egy hülyeség ha nem lenne be vezetve, jól tudod te magad, mindenki, hogy ez sülne ki belőle.
Bekerülne teljesen feleslegesen, energia,idő pocsékolás.
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Kifejtették páran a véleményüket, erőteljesen negatív volt így nem kerül be.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.