Fegyverhajó kivétele, vagy legalább ritkábban dobálja a cuccokat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrikkk07

Újonc
2019. 01. 10.
58
55
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Patrick_Seagal
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/CENTER]



Neved:

Patrick Seagal


Ötleted:

Fegyverhajó kivétele egy ideig, vagy legalább ne dobáljon annyi jó cuccot, nemlehet még üzletelni se. Mindenki kapja 1ládából az m4-eket, meg 300-400 töltényeket. Televan mindenki fegyverrekel


Megjegyzés:

-


Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

dancus

Újonc
2019. 01. 18.
11
4
V4 karakter
James Hool
LV karakter
James Hool
V2 karakter
James Hool
Csak támogatni tudom. Kíván halva az illegal.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Régen is sokkal normálisabbak voltak az árak, most bárki aki nonozni akar lemegy 2 bányakört és megvan egy fegyója mehet durrogtatni, régen mikor illegálos voltam sokkal jobb volt és nem volt mindenkinek M4-| igazán keresni kellett. Támogatom
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Úgy adná igazán ha hetente max 2-szer jönne mert ez így szörnyű.. hatalmasat zuhant a fegyverek piaci értéke ezmiatt. Ha netán meglehetn ezt oldani nagyon jó lenne
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Vagy heti 1x szerintem az is elég lenne, bár nemtudom igaza van Paulnak, nem kellene teljesen kivenni, de akkor ritkábban jönne :D
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Teljes mértékben TÁMOGATOM az ötletet.
Egyrészt a fegyverek, lőszerek ára több, mint a felére visszaesett, másrészt rengeteg frakcióban "bonyodalmakat" okoz úgy ahogy van.
Pl.: Lenne valami RP, de ez helyett inkább elmegy mindenki ládázni, és tudomást sem vesz róla, hogy mi lenne a teendő.
Na és még a másik idegesítő dolog..
A hajón általában mindenki ütögeti egymást, bugoltatja a walk animot stb. ( Tisztelet a kivételnek )
Megvoltunk nélküle rengeteg ideig, szerintem csak rontja a játékélményt
ki vele!
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
386
300
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Csak támogatni tudom.. Nem értem minek ennyit... Már mindenki fegyverbe úszik.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Az a baj,hogy már a viszonylag új játékosok is fegyverekkel rohangálnak,mert fillérekért hozzá tudnak jutni.
Ha kikerülne egy időre a hajó,akkor lehet nőne a fegyverek értéke és beindulna újra a kereskedelem.
 

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Egyszer azért megy a sírás, hogy kerüljön be, most meg azért meg, hogy kerüljön ki.
Elkéne dönteni, hogy mit akartok véglegesen.
Támogatom a kivételét vagy legalábbis a csökkentését mert ami most megy, hogy minden alap kezdő player bányászásból vesz egy ak47-t és azzal rohangál az valami borzasztó..
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

Patrikkk07

Újonc
2019. 01. 10.
58
55
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Patrick_Seagal
"Eddig azért ment a sírás hogy kerüljön be, most meg hogy kerüljön ki"
Szerintem eddig is voltak emberek, akik a visszakerülési szavazatnál arra mentek hogy ne dobáljon kész fegyvereket, és több száz lőszereket. Viszont a többség arra ment ugye, hogy igen. Most megírtam ezt az ötletet, én ezelött is arra szavaztam, hogy ne kész fegyvereket dobjon, vagy valami hasonlóra. A lényeg, szerintem aki ide hozzászólt most, ezelött sem arra szavaztak, hogy ez legyen. És én ezt, illegálosként írom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Rendszerezni kéne normálisan.. mindennapi fegyverhajó elrontotta azt a "kereskedői placcot" ami eddig volt.. hajó előtt se nagyon volt kereskedés.. heti 1-szer jöjjön és szerintem ennyivel le lehet rendezni.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én az egész hajót kivenném mert így az egész illegális üzlet be van halva. Rádásul az sem fail , hogy a civil még a hajóra sem mehet és aki ingyen szedi ki a cuccokat 2-3 szoros árat keres ezeken és eléggé gáz. A másik meg az , hogy látjuk az illegális hírdetést de feladni nem enged mert nem vagyok illegál frakció tag ...
Meg kell szorítani a hajót havi 4-5 "nagyobb" szállítmányra és ennyi.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Tényleg nem kivenni kéne, hanem csökkenteni. Nem állapot, hogy egy 2-es, 3-as szintű már AK-val a hátán rohangál délin, meg azzal megy benzinszállítózni. TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15 és CarlV2

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
Ehhez csak annyit szólnék hozzá hogy a kezdőknek azért van két bányászat után Ak a hátán mert maguk leviszik az árakat. De mivel csak illegál tud hirdetni ilyen dolgokat ha maguk az illegálosok nem 400ért hirdetnék ezeket akkor nem ez lenne. Azért mert sok a fegyver még nem kellene 3-400ezerért árulni őket.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Ebben igazad van de az illegál nagyrésze a pénzt keresi az arzenáljába. Nyilván ha nem tudja eladni a cuccost 800k-ba akkor lejjebb viszi az árakat, hogy legyen píínz szereltetni stb..
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Tomágotom az ötletet.Napokban igazoltattunk le egy 3-as szintű játékost,és már fegyver volt az autójában.3-as szinten.Forgalmi engedélye,személyi igazolványa nem volt,mert hogy a fegyvert már majdnem csak olcsóbban és egyszerűbben be lehet szereni mint az okmányokat.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.