Federico Pier jelentkezési lapja.

STEVO

Zöldfülű
2019. 06. 22.
193
83
18
Szlovákia
V4 karakter
❌
LV karakter
Federico_Pier
V2 karakter
❌
logo-maker-for-mechanic-logos-a1186.png

Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 4 éve játszotam először MTA-t ,de 2 éve RP-zek.~


Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 éve regisztráltam,15755 játszott perc.~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ https://imgur.com/TU1oi7z ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 2-3 órát hétköznap , hétvégén akár többet is.~


Ha van példaképed ki az és miért ő?
~ nincs pédaképem.~


Mik a főbb kompetenciáid?
~ szorgalmas, segítőkész, barátságos.~


Miért pont téged válasszunk? Fejtsd ki, 5-10 mondatban!
~ Szeretem a Gépjárműveket és azokal fogallkozni illetve szerelni őket. Szerelési tudásomal szeretnék embereken segíteni, és ismerkedni. Értek a gépjárművekhez. Sokszor szereltem már motort és gépjárműveket is. Egy jó közzösséghez szeretnék tartozni. Többnyire Jesse Car-ba szoktam járni szerelni és meg tetszet. Ki szeretném magam próbálni szerelőként.~

Kérlek mutatkozz be 10-25 mondatban:
~ Szlovákiában élek. 15 éves vagyok. 9 osztályba járok. Szeretek barátokkal eljárni focizni (labdarúgás). Szabad időmben szeretel RP-ni, naponta 3 órákat is játszok ezért sok időt tudnék bele fektetni a frakcióba, ez változó. Hétköznap 2-3 órát szoktam játszani, hétvégén persze többet. Barátságos, tisztelettudó, kedves vagyok. Még nem voltam szerelő, más szerveren voltam már frakcióban. Nem szoktam más szerveren játszani, régen sima V3-mon játszotam, 2 éve kisebb nagyobb ki hagyásokal elkezdtem az LV életet és nagyon meg tetszett. Szerelő szakmát szeretném ki tanulni a jövőben. Szüleimel élek és testvéremel. Szeretném magam ki próbálni szerelő ként mint IRL és In game is. ~
 
Utoljára szerkesztve:

kisoli01

Zöldfülű
2019. 10. 16.
212
389
Budapest
LV karakter
Earl Corn
Szia, ez így elég gyenge. Kérlek a szó, illetve mondat ismétlésekre ügyelj. A kompetencia jelentése nem az jelenti, hogy milyen oktatási intézméynbe jársz.

Kérlek dolgozd át a lapot, fektess bele több időt.