Federico Mato jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Medias21

Újonc
2024. 06. 28.
2
0
V4 karakter
Federico Cortez
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Milán.

Hány éves vagy?
19 éves vagyok.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
V4 nyitása óta játszottam rajta. Volt egy nagyobb kihagyásom így nemrég tértem vissza. 2016 óta MTA-zom "aktívan", kihagyásokkal.


Hány játszott perced van?
1500, természetesen növekszik. Tisztában vagyok a kritériumokkal, és hogy ez a mennyiség elég csekély. Viszont szeretnék magyarázatot adni rá, mivel korábban számítógépet cseréltem és elveszett a korábbi karakterem. Az adatokat elfelejtettem, így Serial-váltás sem jöhetett szóba. Az adott karakterrel játszott percek ellenére, elég tapasztalt játékosnak tartom magam, amit alá is tudnék támasztani, illetve bebizonyítani, amennyiben esélyt kapnék. Ismerem a szervert, a szerver életét és működését, tájékozott vagyok (mind See-n mind általánosságban véve szerepjátékok terén), elég haladó, tapasztalt játékosnak tartom magam, amit be is tudnék bizonyítani.

Miért pont téged válasszunk?
Elsősorban a régre visszanyúló tapasztalatom miatt. Az évek során rengetek szervert kitapasztaltam, köztük a See MTA-t is elég alaposan. Már anno a V3-n is játszottam, tagja voltam akkor is a katonaságnak. A megszerzett tapasztalatok miatt pedig úgy gondolom, ismerem az RP világát, a szerver működését. Egész karrierem során rendvédelmi szerv tagja voltam, így jól ismerem az elvárásokat és RP szituációkat. Ezt a világot ismertem ki a legjobban, így a tőlem telhető legjobb teljesítményt itt tudnám nyújtani és a "rutinomat" kamatoztatni. Úgy vélem hasznos tagja lehetnék a frakciónak, motivált vagyok, érdekel a frakció. Remek lehetőségnek és érdekesnek tartom a katonaságot, régebben is sok és szép élményem volt vele, így ezek az emlékek is motiválnak, hogy újra a részese lehessek. Gyorsan tanulok, főleg ami érdekel, szeretem beleásni magam a dolgokba, és ami egyszer megfog, annak érdekében sokat teszek és igyekszem fejlődni benne. Közvetlen, jó személyiségem van, hamar szót értek másokkal, és elég értelmesnek illetve talpraesettnek is tartom magam, ami úgy gondolom, hogy egy elég fontos szempont.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
3-4 órát átlagosan minimum.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Természetesen. Amennyiben frakcióba bekerülök, az időm nagyrészét ott is töltöm.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Milánnak hívnak, jelenleg 19 éves vagyok. Kiskorom óta érdekelnek a számítógépes játékok, sokat is játszottam, bár ez az utóbbi két-járom évben kicsit háttérbe szorult a sport és a tanulás miatt, azokra fordítottam az időm nagyrészét. Kézilabdáztam majdnem 3 évet, Nb2 élmezőnyben játszottunk. Bár a kézilabdát csináltam sportszerűen, a focit mégis jobban kedvelem és hobbi szinten mostmár gyakrabban űzöm. Idén érettségiztem, véleményem szerint elég szép eredményekkel. Történelemből és Angolból tettem emelt vizsgát, ezeknek (szintén) kimagasló eredménye lett. Jövőre (pontosabban idén szeptemberben) kezdem meg az egyetemi tanulmányaimat Állam- és Jogtudományi karon. Elég céltudatosnak, tájékozottnak illetve tanultnak tartom magam. Kiskorom óta lebeg a cél a szemem előtt, aminek lassan célegyenesébe érek.
Itt ragadnám meg az alkalmat, kicsit mesélni a hátteremről, környezetemről. Városi gyerek vagyok, egész jó körülmények között nőttem fel és élek a mai napig. Az érdeklődésem és személyiségem alakulásában nagyon sok szerepe volt a nagyszüleimnek, tetemesebb részben nagypapámnak. Ő egy tanult, magasan képzett ember. Szintén jogi egyetemet végzett, emellett Rendőrtiszti Főiskolát is végzett, illetve Műszaki Egyetemen is tanult. Ő, mint egy példakép van a szemem előtt. Pár éve vonult nyugdíjba, rendőr alezredesként, rendőrkapitányként szerelt le. Innen eredeztethető az érdeklődésem a rendvédelem és állami szféra iránt. Általa rengeteg tudást és tapasztalatot kaptam, ismertem meg rengeteg dolgot és lett rálátásom. Bár kisgyerekként minden vágyam az volt, hogy rendőr legyek, mára változott, ugyanis a Jog mégtöbb érdeklődést vált ki belőlem, de tervezek az állami szféra közelében maradni, így egy ügyész pálya van tervben.
Elég sok minden érdekel az életben, köztük a sport, tanulás, tudás, videojáték és még rengeteg dolog. Az érettségi után itt a nyár, szeretnék kikapcsolódni, rengeteg időm van és lesz. Feljöttek bennem a régi emlékek, amik igazából sosem múltak el és sosem úgy tekintettem rájuk mint elmúlt dolgok, inkább csak háttérbe lettek szorítva, egyéb fontosabb tevékenységek miatt. Újra elkezdtem játszani, MTA-zni és úgy gondoltam, miután újra belerázodtam, kipróbálnám magam ismét egy frakcióban.
Még egy pár jelzőt felsorolnék magam mellett. Mint látható az "élettörténetemből" egy elég céltudatos és határozott személyiség vagyok. Ami mellett elhatározom magam, amellett kitartok és szívvel lélekkel csinálom. Jó neveltetést kaptam, egy nyitott és könnyen barátkozó személyiségnek tartom magam. Jó a kommunikációs képességem és könnyen szót értek másokkal.


Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Szemezgettem több rendvédelmi frakcióval is, azonban a legkedvesebb emlékeim a Honvédséghez kötnek. Illetve a korábbi években úgy gondolom már az "átlagos" rendőrséget kimaxoltam, szeretnék új kihívásokat és máshol is helytállni. Egyrészt bizonyítani magamnak. Illetve izgalmasnak tartom a frakciót, amivel úgy gondolom, hogy a kisebbséghez tartozom, ugyanis sokaknak kevésbé szimpatikus, de van akik szerint egyenesen unalmas a katona RP. Én ennek az ellenkezőjét gondolom, szerintem minden frakciónak megvan a maga szépsége és izgalma, sőt! A katonaság talán az egyik leg sokrétűbb és színesebb frakció.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Rendelkezem. A jelenlegi V4-en még nem voltam frakcióban, de mint fentebb is említettem, korábbi évek tapasztalatai alapján szinte minden jellegű rendvédelmi frakcióban megfordultam már.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
3 pozitív: Céltudatos, magabiztos, "laza" személy.
3 negatív: Esetenként akaratos, lenéző tudok lenni, amin igyekszem javítani, illetve önző (ami talán felróható annak, hogy egyke vagyok).


Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Természetesen.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Jelenlegi SeeMTA V4-en a jelenlegi karakteremmel még nem voltam.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Nem.

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Nem.

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Volt.

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Federico Mato
Születési hely, idő: 1985.11.07
Anyja neve: Sophie McGarett
Bejelentett lakcím: Los Santos, Washington street. 43.
Állampolgársága: Magyar, Olasz, Amerikai.
Személyigazolvány száma: 735056GZ
Neme: Férfi
Családi állapota: Nőtlen
Testmagassága (cm): 186
Testsúly (kg): 85
Telefonos elérhetőség: +38-77-735-2078
E-mail cím: fedecortez@gmail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Van
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: San Fierro Saint Benjaim Gimnázium.
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Van
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: San Fierroi Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar
Nyelvismeret: Magyar, Angol, Német.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Rendvédelmi tapasztalatok.
Korábbi munkahelyek: Áruszállító, Ügyvédbojtár.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B kategória.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Az állam és az ország valamint annak polgárai védelme és biztonságának megőrzése. Esetleges konfliktus, háború esetén a haza védelme. Katonai missziók végrehajtása. Békefenntartás, terrorelhárítás.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Törzsőrmester, Főtörzsőrmester.

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Vigyázzba állni, tisztelgés és megfelelő köszönés.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Szárazföldi erők, Légierő, Haditengerészet.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Fogadom az adást, nyugtázom a segítségkérést, bemutatkozok és tájékoztatásul adom, miszerint a Honvédség jelenleg nem alkalmas kivonulásra, ugyanis nincs rangidős személy szolgálatban, akinek módjában áll vezényelni az állományt.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Rádión jelenteni, majd felszólítani az illetőt, aki amennyiben nem engedelmeskedik, úgy intézkedés alá vonni a BTK-nak és jogszabályok ezen részének megfelelően.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Feladatomat ellátva, a jogszabályok értelmében, első körben tájékoztatom majd megkérem, utasítom a helyszín elhagyására. Amennyiben az illető nem hajlandó a hatósággal való együttműködésre, úgy kényszerítő eszközök használata.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: San Fierro, 2024.06.29.
Aláírás:
Federico Cortez
 
Utoljára szerkesztve:

Rey

relentless
2020. 03. 16.
424
1 643
V4 karakter
Richard Reyes
Hali, próbáld inkább megoldani azt a serial váltást.
 

Medias21

Újonc
2024. 06. 28.
2
0
V4 karakter
Federico Cortez
Hali, próbáld inkább megoldani azt a serial váltást.
Próbáltam már évekkel ezelőtt, mikor megtörtént a számítógép csere. De ahogy már akkor sem sikerült, most már még kevésbé látnék rá esélyt. Abszolút nem emlékszem már az akkori adatokra sajnos. Így kénytelen vagyok megpróbálni, bízom a pozitív elbírálásban és, hogy egy TS meghallgatás illetve IC próba után alá tudnám támasztani az állításaim és meggyőzni akit meg kell.
 

sCoolby

Everything happens for a reason... 😶‍🌫️🥱
2020. 01. 07.
1 224
845
Nyíregyháza
V4 karakter
Vincent Luchese
LV karakter
-
V2 karakter
-
yrBgERtv2.png


SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Sajnáljuk de a jelentkezése nem felelt meg az előírt feltételeknek!


OOC: ((Sajnos az előző accountodat egyáltalán nem tudjuk figyelembe venni, csak azt amit látunk is. Szerezz játszott percet szankciók nélkül és próbáld újra később.))

Üdvözlettel:
Vincent Luchese Altábornagy

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.