Federico Lorenzo -- > pexy #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TarrBendeguz

Újonc
2019. 05. 27.
28
22
V4 karakter
Carsten Abraham
LV karakter
Federico Lorenzo
V2 karakter
Federico Lorenzo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Federico Lorenzo

Panaszolt fél admin neve:
Pexy

Panasz pontos megfogalmazása:
Sziasztok, panaszom annyiból állna, hogy egy ic esemény keretében ( indokot nem tudok) szereltetés után SF reptér melletti alagútnál kb 6-7 kamion előttem ment a közlekedési sávjában illetve a szembesávba egyszerre egy irányba haladva. Hiába próbáltam kikerülni őket nem fértem el, mikor épp lett volna egy kis helyem rámhúzták a kormányt és nem tudtam közlekedni tovább. Semmi közöm nem volt az RP-hez nem is tudtam mi folyik, nem is érdekelt csak elakartam menni mellettük a halloween eventet folytatni. Miután többször rámhuzták a kormányt lefékeztek szembesávba is 2x kiabáltam IC! hogy "kurva anyátokat" , ezután kaptam pexytől egy olyan kicket, hogy "elég lesz". Véleményem: Egy ic esemény amiről nem tudok semmit csak elakarok menni mellettünk, de ic úgy döntenek hogy rámhúzzák a kormányt kamionokkal. ,mindkét sávot elfoglalva nincs gond, de kihangsúlyoznám IC ügy ezáltal az is hogy az én karakterem hogyan reagálja, semmi köze ehhez az adminnak vagy OOC szankciónálása mert nem tartottam fel őket, nem rontottam az rpjüket csak elakartam menni mellettünk.

Bizonyítékok:
(itt még eltudtam volna menni, de nem értem őket utol, a kick a alagútba történt ott már mindkét sávot elfoglalták, de ic ügy a kick viszont nem és érthetetlen.
[2022-10-27 19:43:14] [Output] : Federico Lorenzo ordítja: Kurva anyátok
[2022-10-27 19:43:16] [Output] : Screenshot létrehozva: 'D:\Gta\screenshots\mta-screen_2022-10-27_19-43-16.png
[2022-10-27 19:43:37] [Output] : Federico Lorenzo ordítja: Kurv aanyétiokat

A kicket nem logolja :(

Megjegyzés:
Nincsen szép estét! Várom a választ mert TS-en nem kaptam.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Most komolyan egy árva kick miatt raksz panaszt? Senki nem ártott neked, maximum KB 5 másodperc hátrányod volt abból, hogy egy kamionos előzni próbált egy másik kamionost.
Legközelebb nem kell megközelítened egy kamionos konvojt és semmiféle bajod nem lesz tőlük.
 

TarrBendeguz

Újonc
2019. 05. 27.
28
22
V4 karakter
Carsten Abraham
LV karakter
Federico Lorenzo
V2 karakter
Federico Lorenzo
Most komolyan egy árva kick miatt raksz panaszt? Senki nem ártott neked, maximum KB 5 másodperc hátrányod volt abból, hogy egy kamionos előzni próbált egy másik kamionost.
Legközelebb nem kell megközelítened egy kamionos konvojt és semmiféle bajod nem lesz tőlük.
Igen ez miatt, mert egy ic esemény amit nem tud a karakterem, nem is akar beleavatkozni, és atviszed OoC ra ezek utan nem is volt kedvem vissza menni, jogtalannak gondolom mivel nem tettem semmit hogy “eleg lesz” indokot vagy admin beavatkozását igényelte volna. A kamionos nem előzte a masikat egymas mellett haladtak hogy meg véletlenül se kerülje ki oket senki de mondom ezzel nincs baj én én is ickent reagaltam
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Ez van. Nem kell egyből anyázni, ha éppen látod te is, hogy nincs adott lehetőséged a konvoj megelőzésére.
ezek utan nem is volt kedvem vissza menni
Igazán sajnálom, hogy ezzel a kick-kel elrontottam azt a cselekvésedet amivel KB 5 másodpercnyi előnyöd lett volna.
csak elakartam menni mellettük a halloween eventet folytatni.
Múlt hét péntek óta bent van a hw event és 2022.11.05.-ig elérhető mindenki számára a szerveren ráadásul client oldalon.
 
  • Vicces
Reactions: yeeeti

TarrBendeguz

Újonc
2019. 05. 27.
28
22
V4 karakter
Carsten Abraham
LV karakter
Federico Lorenzo
V2 karakter
Federico Lorenzo
Várom a bírálást, ez nem indok hogy 5 mp em lett volna, így kb 30 perc mire visszamentem volna. Kick szerintem indokolatlan ic ugy mit kiabalok ha tobb kamionos ram húzza a kormanyt és nem engedd el ha konvoj ha nem ezt a karakterem nemtudja és Ooc se tudtam mert nem volt felhívás.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
mert egy ic esemény amit nem tud a karakterem
A karakteredet te irányítod a számítógép előtt, és azt teszi amit te "parancsolsz" neki. Jelen voltam én is a ~10 kamionból álló csoportosuláson, több lehetőséged is volt arra, hogy elhagyd a konvojt amit annyira zavart téged. Nem volt elsődleges célod ezek alapján a konvoj elkerülése, mint ahogy az a bekiabálgatásból is kivehető.

Javaslom, hogy próbálj legközelebb kicsivel közösségbe illő(bb) magatartást képviselni, gondolom nem vártad el, hogy 10 kamion egymás után centiméter pontosan menjen egymás mögött a sávját tartva MTA-ban. Ha már nem veszel részt közösségépítő cselekményekben, akkor legalább ne rombold a jókedvet ilyenfajta közösségen kívül álló panaszokkal. A panasz természetesen jogtalan, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.