Fawz El Waheed --> Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zétény24

Barangoló
2021. 08. 24.
99
155
19
Kőszeg
V4 karakter
Brendon Rawlings
LV karakter
Marvin Palmer
V2 karakter
Kuroki Hidenao
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Fawz El Waheed

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen ügyintézés/birálat.

Bizonyítékok:
Ügyintézés: https://pastebin.com/LzdUp35m

Megjegyzés:
Sziasztok! A mai este történt egy kis affér a mikulásnál, amire Jason jött ki önként, tehát senki sem hívta. Az előzményekről semmit nem tudott, hogy mi miért történt, semmilyen fun nem történt. Felszedett minket elkezdte az ügyet intézni, amiben senkit nem hallgatott meg a saját döntését hajtogatta végig, senkire sem figyelt. Végig a panaszkönyvet erőltette, hogyha nem értünk vele egyet akkor írjunk panaszt, szerintem ez lenne az utolsó, amit meg kellene említeni, inkább megbeszélni és elsimítani az ügyet, neki ez sajnos nem ment és nem is törekedett rá, ahogy én ezt ki tudtam venni belőle. Ez nem adminhoz méltó vislekedés, ha nem bírja az ügyet, akkor hagyta volna, vagy kért volna segítséget, de ez nem történt meg. A 2 korábbi panaszkönyvhöz való hozzáállása is elég furcsa volt számomra, mintha nem is akart volna vele foglalkozni és nem is érdekli az egész be ctrlc ctrlv-zte ugyanazt a választ, ami totálisan nem is kapcsolódott az egyik panaszkönyvhöz. Nekem ez az egész úgy tűnik, mintha nem is akarna foglalkozni ezzel az egész adminkodással, csak akkor nem értem, hogy miért lett admin, na mindegy. Köszönöm előre is a birálatot és hogyha nem jól látom ezt a dolgot, akkor biráló admint kérném, hogy javitson ki.



Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Suba
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: alfonzwyne

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia!
Az előzményekről semmit nem tudott, hogy mi miért történt, semmilyen fun nem történt.
Ugyan úgy neked is, mint a többieknek tudom leírni. Event helyszínen voltatok, ahová kapásból nagykaliberrel mentetek.
*** Fawz El Waheed elővett egy fegyvert. (Tiger SPAZ-12 (Falusi disznóperzselő))
Előtte lévő IC szóváltás egy dolog, ha ti ezt szeretitek rpzni maffiásként, hogy civilekkel szidjátok egymást, rpzzétek, ezt nem is hoztam fel.
Az előzményekről semmit nem tudott, hogy mi miért történt, semmilyen fun nem történt. Felszedett minket elkezdte az ügyet intézni, amiben senkit nem hallgatott meg a saját döntését hajtogatta végig, senkire sem figyelt.
Olyan állítást tegyél, amiben biztos vagy. Láttam az egész szituálciót, mint ahogy azt is, hogy előtte a civil oldalról már történt fun, ami miatt még nem léptem közbe mert folytatódott veletek, csak épp nem gondoltam, hogy lövöldözni kezdetek. Miután egymást lelőttétek jelentem meg számotokra.
Végig próbáltam figyelni rátok, szerveren is többszőr írtam nektek, hogy event helyszínen vagytok, nem fogsz lövöldözni, se fegyvert elővenni.
Admin[1] Jason: (( Event helyszínen alapból nem veszel elő fegyvert ))
Végig a panaszkönyvet erőltette, hogyha nem értünk vele egyet akkor írjunk panaszt, szerintem ez lenne az utolsó, amit meg kellene említeni, inkább megbeszélni és elsimítani az ügyet, neki ez sajnos nem ment és nem is törekedett rá, ahogy én ezt ki tudtam venni belőle.
Ügyintézés elején:
Admin[1] Jason: (( Mind a két oldalon van más hiba, szeretnétek mindent kikobozni, és majdnem mindenkit jailbe ))
Admin[1] Jason: (( tetetni? ))
Fawz El Waheed: (( Igen ))
Fawz El Waheed: (( Mindenki elérdemli a méltó büntetését ))

Hogyha megnézed a videót, nem messze tőletek alapból egy NAV-os állt, aki direkt nem vett részt az egészbe, várta, hogy ajándékot kapjon a Mikulástól.
Hogyha neked belefér az RP keretek között az, hogy alapból egy Event helyszínére bemész nagykaliberrel, majd azt elő is veszed és lősz vele, ráadásul maffiásként civilre, akiknek csak a szája nagy, sok dologban elgondolkodtató.
Elsimítani az ügyet?
Event helyszínen csináltátok mindezt, Hiába vártátok, hogy egyik jobbra másik ballra, ez nem olyan szituálció részemről amibe bele megyek. Mind a két oldalon voltak hibák ami miatt az elején nem akartam osztani, csak figyelmeztetni, ti kértétek a szankciókat.
Fawz El Waheed: (( Igen ))
Fawz El Waheed: (( Mindenki elérdemli a méltó büntetését ))
A 2 korábbi panaszkönyvhöz való hozzáállása is elég furcsa volt számomra, mintha nem is akart volna vele foglalkozni és nem is érdekli az egész be ctrlc ctrlv-zte ugyanazt a választ, ami totálisan nem is kapcsolódott az egyik panaszkönyvhöz. Nekem ez az egész úgy tűnik, mintha nem is akarna foglalkozni ezzel az egész adminkodással, csak akkor nem értem, hogy miért lett admin, na mindegy.
Itt is le írtam erről a másik panaszkönyvhöz a véleményem erről, kérésedre akkor nem másolom be, eltudod ott olvasni.

Nem akarok foglalkozni az adminkodással. Te ezt honnan veszed? Megint utánajárás nélkül, elösszőr írsz, utána gondolkozol. Úgyan úgy mind a két oldalhoz szerintem részletes választ adtam.

 
  • Tetszik
Reactions: Mars
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.