Fatima Mashal jelentkezése a kataszrófavédelemhez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BKT

Barangoló
2021. 12. 24.
94
74
V4 karakter
Isaac Gos
okflogod7spt.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Fatima Mashal.
Születési helye, ideje: Los Santos, Városi Kórház, 1993.09.07.
Bejelentett lakcíme: Los Santos Temple 47
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): +38-76-714-9164, fatimamashal@seemail.com.
Legmagasabb iskolai végzettsége: Főiskola.
Megszerzett szakmák, képzettségek: Rendészettudományi karon végzett diploma.
Nyelvismeret: Angol, Német.
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B és C kategória.

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Szeretnék megismerkedni a katasztrófavédelem feladataival, szolgálni szeretném a hazámat és aktív tagjaként szeretnék részt venni az állomány aktivitásában. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni és szeretnék többet tanulni a rendészetről. Már kisebb korom óta szeretnék tűzoltó lenni, hiszen mindig is érdekelt ez a szakma, számomra nagyon fontos a katasztrófa megelőzése, ezért is választottam a rendészettudományi kart.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Gyulladási hőmérséklet, oxigén, éghető anyag.


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Azonnal értesítem a bent lévő embereket, bekapcsolom a tűzriasztót majd lehetőség szerint lekapcsolom a biztosítékot. Megkeresem az ott lévő szén-dioxiddal oltó készüléket és elkezdem az oltást, és közben riasztom a tűzoltókat is. Vigyázok, hogy a terembe az égés alatt ne kerüljön több levegő esetleges ablak/ajtó nyitásával.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
A tömlő, B tömlő, C tömlő, hidraolikus feszítő-vágó, fűrész, balta, terelő bólya, sugárcső és elosztó.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Ha megtörténik a fent említett tragikus eset, azonnal jelentem rádión keresztül az állomány számára, hogy jöjjenek mivel segíteni kellene a törmelékek letakarításában, illetve nem szabad a tüzet közel engedni a bajba jutott társhoz, amint kiszabadítottuk már értesítjük is a helyi mentőszolgálatot, akiknek átadjuk a feltehetően sérült tűzoltót.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Ha megtörténik a fent említett eset, akkor egy tűzoltó azonnal oltani kezdi a tüzet, hogy az ne terjedjen tovább. Egy tűzoltó pedig a gázpalackot kell hűteni-e, hogy ne robbanjon fel a gázpalack és ember életeket is követeljen akár. Ez idő alatt egy másik tűzoltónak elkell kezdeni keresni a 7 éves kisfiút, mivel itt minden másodperc is számít. A csapatnak össze kell dolgoznia így kimenekítve a 7 éves kisfiút, és megfékezve a ház felrobbanását is.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
k-pescs.png


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Ádámnak hívnak, 17 éves vagyok. Erdélyben élek egy kisebb városban Székelyudvarhelyen a családommal. Kedvenc hobbim a horgászat, ezt már nagyon fiatal koromban elkezdtem édesapám segítségével és mára már egy nagyon megszeretett hobbim lett. Szeretek sportolni mert számomra mindig is fontos volt a testi egészségem megtartása. Nagyon szeretett hobbim az See-mtával való játék is, minden nap rendszeresen játszom vele. Szeretem ha egy jó csapatban tudok tapasztalatommal segíteni.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
Jelenleg 145.420 játszott perccel rendelkezem.

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Azért szeretnék a frakció aktív tagja lenni, mert szeretném kipróbálni ezt az új tűzoltó rendszert, illetve szeretnék fejlődni a frakción belül, barátokat és élményeket szerezni az idő előrehaladtával.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Voltam már más frakciókban, volt mikor nem volt időm a játékra és az miatt kellett kilépjek, volt mikor szerettem volna kipróbálni valami újdonságot.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Rendelkezem mikrofonnal és TeamSpeak 3 klienssel.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.06.26

Aláírás: Fatima Mashal.





 
  • Imádom
Reactions: Reggie

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
453
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Szeva! Lapod, az egész jó, bár a jailek nem épp a legjobbak, de ahogy nézem nem is a legfrissebbek már. Viszont, ha felvételt nyernél az FK-ba, nagy gond a névváltás? IRL is nem lehet vonulós tűzoltó nő, így nálunk is ez van. Illetve női FK skin sincs a frakcióban.
 
  • Imádom
Reactions: BKT

BKT

Barangoló
2021. 12. 24.
94
74
V4 karakter
Isaac Gos
Szeva! Lapod, az egész jó, bár a jailek nem épp a legjobbak, de ahogy nézem nem is a legfrissebbek már. Viszont, ha felvételt nyernél az FK-ba, nagy gond a névváltás? IRL is nem lehet vonulós tűzoltó nő, így nálunk is ez van. Illetve női FK skin sincs a frakcióban.
Persze, megoldható!
 

Nick Cartel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
166
86
V4 karakter
Nick Cartel
LV karakter
Nick Cartel
V2 karakter
Nick Cartel
okflogod7spt.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elfogadásra került. Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra 2024.07.01. - 2024.07.03. 18:00 és 20:30 között. Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! Az meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésben az oktató anyagink segítenek.
Jó felkészülést!

Nick Cartel
Kirendeltségvezető
tű. alezredes

- OOC -

A jail-ekre való tekintettel, szigorított felvételi eljáráson vehetsz részt. Érdemes erre készülnöd! Várunk téged TeamSpeak meghallgatásra, a fent leírt időpontokban. Minden nap a megjelölt idősávokban van lehetőséged megjelenni. Jelenj meg a TS váróban és várj türelemmel! Probléma esetén keress fel privát üzenetben! Meghallgatás előtt mindenképpen olvasd el az oktató anyagokat!
Jó felkészülést!
 
  • Imádom
Reactions: BKT
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.