Farm Rendszer.

Maestro96

Újonc
2023. 01. 18.
65
33
V4 karakter
Eric Trenton
Sziasztok!Szerintem elég unalmas az,hogy a farmjában mindenki csak bárányokat tart,szószerint a többi állat haszontalanná vált,és teljesen feleslegesen vannak bent a szerveren.Ez nem a játékosok hibája,mivel nyilván ha már csinálod minden nap foglalkozol vele,akkor természetes módon minél több pénzt adjon.Tehát úgy gondolom,hogy ezt valamilyen formában megkellene oldani,hogy Sertést,Marhát,Tyúkot,Kecskét is érdemes legyen tartani,ezzel változatosabb lesz ez az egész,és szerintem feldobná ezt a rendszert!Nem tudom,ti ezt hogy gondoljátok,kérlek írjátok le,ide a topik alá,nagyon kíváncsi vagyok rá.Köszönöm hogy végigolvastad az ötletet!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Strand

Maestro96

Újonc
2023. 01. 18.
65
33
V4 karakter
Eric Trenton
Simán meg lehetne oldani hasonlóan az érces rendszer felhasználásával. Mindig változnának az árai az eladásra kínálható álltoknak / termékeknek. Ha ezeknek is lenne árfolyama már változatosabb lenne a farmozás.
Ez tényleg remek ötlet,sokkal jobbá tudna tenni a farmozást!!
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
166
341
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
En speciel mióta bent van az állatos farm rendszer a see szervereken soha nem volt bárányom van hogy tyúk+sertés vagy tyúk+marha csinálom szerintem nem fedi a realitást az a kijelentés hogy mindenki birkát tartana szerintem ennél sokkal változóbb már ha magambol indulok ki nekem unalmas volna mindig ugyan azt csinálni jó hogy van választék.
 
  • Tetszik
Reactions: Maestro96

Maestro96

Újonc
2023. 01. 18.
65
33
V4 karakter
Eric Trenton
En speciel mióta bent van az állatos farm rendszer a see szervereken soha nem volt bárányom van hogy tyúk+sertés vagy tyúk+marha csinálom szerintem nem fedi a realitást az a kijelentés hogy mindenki birkát tartana szerintem ennél sokkal változóbb már ha magambol indulok ki nekem unalmas volna mindig ugyan azt csinálni jó hogy van választék.
Jaah,aha!Csak a szerveren,amióta bent vannak a bárányok (V4 óta) még nem láttam,hogy egy ember más állatot vitt volna,de ezt jó tudni.De szerintem jobb lenne ezt ugyanúgy csinálni mint az érceket,hogy árfolyamba forognának az állatok által termelt dolgok.