Farm itató bug

Dízel

Újonc
2021. 11. 01.
10
5
Budapest
V4 karakter
Tresca William
LV karakter
George Lockwood
V2 karakter
George Lockwood
DEVv4.png

Neved:
< George Lockwood >

Az észrevétel időpontja:
< 2024.04.23 >

Kép, videó, log:
< >

Részletes leírás:
< Hali, farmomat tegnapi este teljesen megtöltöttem vízzel, étellel. Nem telt el 24 óra, de az állataim teljesen rottyon vannak. >

Egyéb megjegyzés:
< Szeretném az elvesztett pénzt visszaigényelni. >
 

Öregember

Az öreg
2019. 01. 12.
195
271
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard M Claymore
Szia,

Megnéztem a képeidet és teljesen nem értem a problémádat, látszik a 2. képen, hogy akkor töltötted meg az itatót.
Az első képen még csak információ sincsen, hogy megtöltötted vagy sem.
Sosem volt ilyennel problémám, ha megtöltöttem rendesen és nem felejtettem el, akkor csak úgy "magától" nem csökkentek az állataim értékei.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930

Dízel

Újonc
2021. 11. 01.
10
5
Budapest
V4 karakter
Tresca William
LV karakter
George Lockwood
V2 karakter
George Lockwood
Szia,

Megnéztem a képeidet és teljesen nem értem a problémádat, látszik a 2. képen, hogy akkor töltötted meg az itatót.
Az első képen még csak információ sincsen, hogy megtöltötted vagy sem.
Sosem volt ilyennel problémám, ha megtöltöttem rendesen és nem felejtettem el, akkor csak úgy "magától" nem csökkentek az állataim értékei.
Azóta már bannolva vagyok, de azért lett utánatöltve az itató hogy minél hamarabb visszamenjen a hangulat stb hogy nőjjön a gyapjú. Sajnos ha hihető ha nem, annyira nem vagyok béna hogy elfelejtsem megitatni őket. Egy itatás kb.23 óráig bírja. Az két fotó között nem telt el 23 óra, de már az állatok teljesen rottyon voltak. Sebaj, majd másnál is előfordul, drága barátom is ugyanígy járt ahogy én, neki is bebugolt.
 
  • Vicces
Reactions: Zolcsi