FarkasLV panasza azakörte (helyette rakom ki)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tuba

liverpool
2019. 07. 23.
294
482
V4 karakter
Tyzee_Warren
LV karakter
Cesar_Vazquez
V2 karakter
nincs
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
FarkasLV


Panaszra tett moderátor neve:
Igenazakörte


Panasz oka:
Jogtalan ban.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Ki lettél tiltva. Indok: Feszültségkeltés - fölösleges reakciók - igenazakörte. A tiltás lejárati dátuma: 2021. 03. 03. at 00:00.


Egyéb megjegyzés:

Két "HAHA" miatt lettem kitiltva miközben a teljesen jogosan lett kirakva a reakció.A panasz amelyet Ghostra nyitottak igen is teljesen vicces mivel olyan vádakat raktak rá amely egy koncepciós perbe is megállná a helyét. Nem tartom jogosnak, hogy Ghost szavait kiforgatják, valótlan irreleváns tényközléseket írnak a panaszba. Ezzel én senkivel nem ártottam.
 

Körte

Pletykafészek
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
961
5 696
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny huckleberry
LV karakter
dale bowman
V2 karakter
bruce iacocca
Sziasztok.

Az én álláspontom továbbra is az, amit már említettem, azaz:
Kiszemeltél egy olyan PK alatt magadnak valakit, amihez semmi közöd nincsen Farkas,
mégis kinevetted, pedig az ügyhöz nincsen közöd.
Az álláspontom mellett továbbra is kitartok.
 

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Hosszasan átbeszéltük az egészet Körtével. Nem gondolom, hogy volt admin és SGH létedre a feszültségkeltés szabálypont máshogy vonatkozna rád. Meg kell értened, hogy vannak olyan emberek a fórumon akiket inzultál ha kineveted amit írnak. Pont egy panaszkönyvben nem gondolom, hogy ez a nevetős emoji megfelelő reakció volt részedről.
Úgy gondolom neked se tetszene ha végig menne a profilodon egy felhasználó és minden hozzászólásod kinevetné ezzel feszültséget szítana benned.
Úgy gondolom, hogy ez az egy hetes pihenő legyen neked egy jó példa, amivel bele tudsz ülni mások székébe is, hogy éppen az adott reakció milyen érzést válthat ki a másikból.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.