Farkas jelentkezése [S]ee [G]ame [H]elpdesk Tagnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Farkas012

Újonc
2019. 01. 27.
45
21
V4 karakter
Jax White
LV karakter
-
V2 karakter
-
See Game Helpdesk - Farkas jelentkezése.



Bemutatkozás :




Sziasztok! Horváth Dávid vagyok, 14 éves srác. Jelenleg Jász Nagykun Szolnok megyében lakom,egy kisseb városban. Szeretek focizni,kosarazni. A jővőben informatika területen akarok elhelyezkedni,azon belül vagy mérnök,vagy programozó részen,ezt még nem tudom. Barátaim Dávidnak hívnak, de a játékokon belüli becenevem az Farkas,szinte mindenhol ezt használom. Ha valamit eltervezek magamelé,azért addig küzdök,amíg megnem birom szerezni.





Mióta játszom a szerveren?

2018.01.03 fele regisztrálhattam,azóta van a játékban 24ezer percem.


Szerveren elért dolgaim :

20ezer+ perc.

Rengeteg barát.

OMSZ kivételével,az összes legális frakció tagja voltam.


Miért szeretnék See Game Helpdesk tag lenni?

Igazából,már réges rég óta szeretnék S.G.H tag lenni. A Közösség,az hogy segíteni birok a játékosoknak,ezzel kialakítva egy jó szerver közösséget.


Miért engem válasszatok?

Szerintem egyenlő vagyok a többi játékossal, de amivel kitűnhetek közűlök,az az aktivitás. Emellett szerintem még az hogy nem bírnak könnyen felhúzni, tehát szerintem megálnám a helyem. Emellett voltam már moderátor, és ott is bírtam tartani a dolgokat, és tapasztalatom is van más szerverről.

Mennyi időt bírnák szánni a feladatra?

Naponta kb 4-5óra.

Mennyi időt tudnák aktív lenni?

Előző kérdésben megválaszoltam,4-5óra kb.


Mit tennék ha egy játékos,nem akarja megérteni hogy nem javítom meg a járművét?

Megmondanám neki,hogy ezzel ne zaklasson,mert ez teljes mértékben ic dolog,amit neki ic kereten belül kell elintézni. Persze bizonyíték esetében , ez megoldható.

Hogyan mutatnám be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmagyaráznám neki,hogy a szerlők hol találhatóak,aztán hogy nekik a szerelésért fizetni kell,ők kapnak egy programot amivel kibírják számolni hogy mennyi forint lesz a javíttatás. És csak akkor menjen oda,ha szerinte kellő pénz van nála,persze ez nem 50ezer forint,ha totálkáros a jármű.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza : Azért,mert itt bír munkát felvenni,emellet , pár méterre tőle,egy okmányiroda,ahol meg személyi igazolványt bír váltani.

Benzinkút : Itt bír ételt,italt,gyógyszert venni,emellet itt tud járművet tankolni.

Pláza : Azért , mert itt bír elektronikai eszközöket venni,emellet itt bír kiegészítőket venni a karakterére.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ez attól függ,milyen RP. Ha frakció leader lennék,és mondjuk valamit RP-zünk IC,akkor az alleader re bíznám,ha elérhető. Ha rendőrségi igazoltatás,akkor megpróbálnám megmondani a kezdő játékosnak,hogy várjon pár percet,mivel igazoltatnak,és utánna megyek is hozzá.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Mindenképpen szólnák egy adminnak,hogy próbálja szankcionálni,ha már én admin lennék,akkor szankcionálnám.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]



Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]




Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Farkas012

Újonc
2019. 01. 27.
45
21
V4 karakter
Jax White
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia Szatyras. Tudom, a 12 jailnak , mint láthatod a fele az szinte ilyen frakció itemek leadása. A kitiltásomat nem értem,mivel senkit nem floodoltam el... Azért köszönöm az őszinte fogalmazásodat.
 

Farkas012

Újonc
2019. 01. 27.
45
21
V4 karakter
Jax White
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia. A mitől külömbözök részt bővítettem.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Hát,ez az össze vissza szivárványos cucc nem nagyon jön be+szerintem egy kicsit fiatal is vagy meg azok a jailek se valami biztatóak..
 

Farkas012

Újonc
2019. 01. 27.
45
21
V4 karakter
Jax White
LV karakter
-
V2 karakter
-
Hát,ez az össze vissza szivárványos cucc nem nagyon jön be+szerintem egy kicsit fiatal is vagy meg azok a jailek se valami biztatóak..
Szia. Köszönöm a visszajelzésedet, a színösszeállításon változtattam. :)
 

envymedsparks

Újonc
2019. 01. 10.
51
17
V4 karakter
Bryson_Gaines
LV karakter
James Red
V2 karakter
Famous Dex
Kicsit sok Jailed van+ még fiatal is vagy, nem támogatom!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: 14 évesen nem tudlak sajnos felvenni.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.