Farkas jelentkezése moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

Farkas6976


x3zePcK.png


IG neved:
- Darrel Lawson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Kb 2-3éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem,és nem is tervezem magam bannoltatni. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen! A SeeMTA V2-es szerveren,kb 4hónapig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta kb 3-4 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Hétköznap: 3-4óra
Hétvége: 5-6óra
-

Miért pont téged válasszunk?:
- Nagyon jó a kommunikációs képességem, viszonylag jó a problémamegoldó képességem. Érettnek tartom magamat erre a feladatra. Van már tapasztalatom. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért,mivel szeretném segíteni a játékosok mindennapjait,hogy könnyebben eligazodjanak a TeamSpeak-en. Hogyha feljön egy új játékos akkor eltudjam neki magyarázni hogy mi hogy van. Emellett szeretném felhasználni a V2-őn szerzett tudásomat. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Mivel viszonylag ismerem már a TS-t emiatt körbetudnám vezetni a TS-en hogy mit hol ér el. Emellett hogyha nem ismerné a szerver szabályzatot akkor továbbítanám neki a fórum linket. Hogyha nem tudja az RP szabályokat akkor adnék neki egy oldalt ahol utánnuk tud nézni. Ha bármilyen kérdésük lenne akkor hozzám bármikor fordulhatnának. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- A TS ismereteimmel, az aktivitásommal. Az előzőleges ismereteimmel. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Konkrét célom nincs, mivel nem amiatt jelentkezem hogy valami nagy ember legyek itt, hanem azért hogy segítsek a játékosoknak,emellett új barátokat szerezzek. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves -
-
Terhelhető -
-
Megbízható -

Negatív:
- Néha káromkodom -
-
Kimondok olyanokat is amiket csak gondolok -
-
Túl őszinte -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok, Dávidnak hívnak. Mint ahogy leírtam 14 éves vagyok. A szabadidőmben vagy a gép előtt ülök, vagy a barátaimmal vagyok. A jövőben vagy informatikus vagy pedig fényképész szeretnék lenni. Általában ha játszok valamivel akkor mindig hallgatok valamilyen zenét. Általában Rap,Hip-Hop,Rock. Röviden ennyit rólam. -
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy hete írtál lapot... Ilyen sűrűn nem kell.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.