Farkas jelentkezése moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

Farkas6976


x3zePcK.png


IG neved:
- Ryan Woodsworth -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2017 nyara óta párhuzamosan az MTA-s karrierem kezdetével. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Szerencsére még nem voltam bannolva a TeamSpeak 3 szerverről. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam. A SeeMTA V2-es TeamSpeak szerveren, körülbelül 3 hónapot tölthettem el ott. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Jelenleg napi 3-4órát iskola időben ez leesne 2-3órára mivel ittvan a 8. osztály és a félévet jó jegyekkel szeretném zárni emiatt sokat tanulnék de a 2-3órát tartanám. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Jelenleg ebben a bő 1 hétben napi 3-4óra,ha megkezdődik az iskola és rendesen járhatunk akkor 2-3 de hogyha megint Online oktatás lesz akkor természetesen ez megnőne mivel amikor nem tanulok délelőtt akkor simán fenttudnák lenni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért válasszatok engem mivel szerintem érett vagyok a feladatra. Emellet egy megbízható játékos vagyok. Ha kell akkor tudok önállóan is feladatot elvégezni,de ha kell akkor tudok alkalmazkodni máshoz is. Emellet már van tapasztalatom is a moderátori téren,ezért alkalmasnak találom magamat a feladatra. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátor lenni mivel szeretném a játékosoknak megadni a legnagyobb tudást ahoz hogy jól és könnyen tudják használni a TeamSpeak-et. Emellet szeretnék segíteni a kezdő játékosoknak hogy visszatérő tagok legyenek mind a szerveren mind a TS-en. V2-őn már volt szerencsém megtapasztalni a moderátori kör jogait és annak felelős használatát. És mivel már van valamennyi tapasztalatom ezen a téren azt szeretném itt felhasználni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Minden erőmmel azon lennék hogy a TeamSpeak-et használó játékosok egy jó élménnyel gazdagodjanak a SeeMTA-val kapcsolatosan,emellet hogyha feljön egy kezdő játékos aki még nem játszott az egyik SeeMTA szerveren se,ne úgy maradjon meg benne hogy egy összeszedetlen csapat áll a TeamSpeak mögött,hanem hogy lássa hogy itt tényleg mindenki azon van hogy nekik azaz a játékosoknak jó legyen. Emellet ha bármelyik játékosnak kérdése lenne a TeamSpeakkal kapcsolatban akkor próbálnék neki a legjobb tudásom szerint válaszolni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Azzal tudnék többet hozzátenni hogy a legnagyobb tudásom szerint,és a tapasztalataim szerint segítenék a játékosokon. Emellet ha bármelyik játékosnak kéne segítség akkor én mindig ráérnék és szívesen válaszolnék a kérdésére. Ha esetleg egy játékosra panasz van,akkor nem szeretném azt hogy rögtön próbálom bannoltatni és társai,hanem próbálnám neki elmagyarázni hogy mi nem volt jó abban ahogy ő cselekedett. Eléggé régóta használom a TeamSpeak-et ezért ha egy játékosnak problámája akad a TeamSpeak használatával akkor tudnék neki segíteni.-

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A legnagyobb célom az a 4-es moderátor de ha bekerülnék a csapatba akkor persze az alapoktól indulva az 1-es moderátor és onnan feljutni akár egy Operátor szintig is. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Szorgalmas -
- Segítőkész -
- Kedves -

Negatív:
- Érzékeny -
- Fáradékony -
- Néha káromkodom. -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Horváth Dávidnak hívnak,14éves vagyok. Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek. Szabadidőmbe sokat játszok külömböző játékokkal. A Jővőben informatikai pályán szeretnék tevékenykedni. A jelenlegi hobbim az a fotózás. Az informatika mellett fotózással is szeretnék majd foglalkozni. Az MTA-s "karrieremet" 2017 nyarán kezdtem el amiatt mert unatkoztam és gondoltam hogy kipróbálok valamilyen játékot és megláttam egy MTA-s videót és megjött a kedvem ahoz hogy kipróbáljam hogy milyen. Akkor még nem gondoltam annyira komolyan a játékot és emiatt sok hibát is elkövettem de már azóta megváltoztam és már teljesen komolyan gondolom és minden megtett dolgomért válalom a felelőséget. -
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat szép kerek hosszú mondatokat írtál úgy hogy Támogatom de nem én döntöm el hogy elfogadom a lapot hanem a vezetőség.
 
  • Tetszik
Reactions: Farkas6976

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Összességében szép lapot írtál bár, egy két helyen kicsit rövidre fogtad a válaszodat. További sok sikert TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Farkas6976

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szép lapot írtál, mindenhol kerek mondatokban válaszoltál. Sok sikert. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Farkas6976

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.09.05. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egynek elmegy, az aktivitást picit keveslem.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, lapod elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.