Famous Dex panasza Marco-ra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

envymedsparks

Újonc
2019. 01. 10.
51
17
V4 karakter
Bryson_Gaines
LV karakter
James Red
V2 karakter
Famous Dex
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Famous Dex >

Panaszolt fél admin neve:
< Marco >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail/ Jogtalannak gondolom elbirálásat. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/VttUdK3k, ez volt az egész, bevallom végén volt nekünk is ez ooc stilusom ezt nem tagadom és vállalom a következményeit, ideges lettem. Szerintem jogtalan az egész jail. semmi buggoltatás nem történt, és megbeszélni sem hagyta, szerintem jól megindokoltam a dolgokat és szeretném ezt megbeszélni. Banda tagok vagyunk és szerintem ezzel eléggé semmibe lettünk véve. >

Megjegyzés:
< - >

Alax válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés:
Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Alax és szatyras

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Szevasztok , vártam is a panaszt.......

Indoklásaid : Banda tagok vagytok , veszélyes élet és a többi..... Ez nem indok hogy nagykaliberrel rohangálj + megis kérdeztem mért nem nálatok nagykaliber ott felejtettétek nem raktátok le és így mentettetek kocsizni. Buggoltatos rész : https://imgur.com/a/yQUljbE
Ts hogy miért is nem szerettem volna ott megbeszélni a PD-s se akart se énse ti ketten " utasítottatok " hogy tsre menjünk mivel megbeszélnétek , leírtatok mindent már az ügy túl lett tárgyalva.
+ Ha csak veletek beszéltem meg volna az egészet egyoldalú bírálást történt volna.
-----
[2021-01-30 03:17:54] [Output] : Famous Dex: (( na akkor mehet a jail ))
[2021-01-30 03:18:00] [Output] : Yaheem KeAndre: (( Szevasz ))
[2021-01-30 03:18:00] [Output] : *** Famous Dex szakad a röhögéstől
[2021-01-30 03:18:02] [Output] : Famous Dex: (( :ROFLMAO: ))
----
Nagykaliber indoklása ti szavaitokkal : [2021-01-30 03:01:16] [Output] : Yaheem KeAndre: (( Miért ne lehetne nálunk? ))
[2021-01-30 03:01:49] [Output] : Famous Dex: (( bandatagok vagyunk illegális dolgokat csinálunk, veszélybe vagyunk mindig. )) , [2021-01-30 03:01:24] [Output] : Famous Dex: (( bloodba vagyunk ))
[2021-01-30 03:01:27] [Output] : Famous Dex: (( banda tagok. ))
---
Várom a bírálást.
 

envymedsparks

Újonc
2019. 01. 10.
51
17
V4 karakter
Bryson_Gaines
LV karakter
James Red
V2 karakter
Famous Dex
Hát figyelj, rp szempontjából nekem elég elnyomottnak tűnik ez az egész bandás téma bármit is csinálunk a fegyverekkel, ettől eltekintve, a buggoltatás részét nem értem tisztán látszik a videón hogy kipattanok a kocsiból, és utánna veszem elő a fegyvert, tehát megnéztem a videót 5 ször még rá is közelitettem, látszik hogy a patka miatt kicsit feljebb van a kocsink és úgy szálltam ki, erről nem tehettem, majd nézd meg mennyi időre rá vettem elő a fegyvert. Szerintem semmit nem csináltam rosszul, a pd-s úrnak pedig nem szeretnék igazán semmi rosszat de bárhogy nézem ő viszont MP-5-el a kezében szált ki.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
a buggoltatás részét nem értem tisztán látszik a videón hogy kipattanok a kocsiból, és utánna veszem elő a fegyvert
Akkor ez mégis itt mi : https://imgur.com/BJOL04M , saját magadnak okozol most is gondot. Ha normálisan szállsz ki a kocsiból nem fog ugrani egyet a kocsi és teljes mértékben látszódik a képeken ahogy te már kiszállásánál elővetted a fegyvere ( M4 ) és elraktad majd megint elővetted és kezdtél neki a lövöldözésnek mint a társad.
 
  • Vicces
Reactions: szatyras

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Megnéztem a videót és ténylegesen bugoltatva szálltál ki ezen nem lehet mit ragozni , ott a videó.
Illetve az indokolatlan fegyverviselés is tilos.
Már pedig az nem elég indok , hogy te bandás vagy és veszélyes élet meg stb..
Az ooc stílushoz pedig csak gratulálni tudok nektek.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.