Fakhir Al Jafar jelentkezése a See Game Helpdeskhez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fakhir

победа
2019. 01. 10.
129
112
LV karakter
fakhir al jafar
V2 karakter
fakhir al lawynn
78_TL4ap.png


Fakhir jelentkezési lapja!

pSBiITZ.png


Néhány fontos dolog magamról (OOC):



Nos hát akkor csapjunk bele a lecsóba, hogy ki is vagyok én? Én egy Kecskeméti lakos vagyok akit Martinnak hívnak. 15 éves vagyok. Tanulmányi eredményeimmel megvagyok elégedve, viszont lehetnének azok jobbak is.Télen a "foglalkozásaim" úgymond a Korcsolyázás, Ping Pongozás kijárni haverokkal, ilyenek. Nyári "foglalkozásaim" meg,hogy néha édesapámmal kimegyünk a gokart pályára és megnézzük a gokart versenyeket mivel itt Kecskeméten elég sok szokott lenni, apukámnak van is ismerőse aki szokott versenyezni tehát ilyenkor elmegyünk szurkolni,körülnézünk ilyesmik. Szoktam még biciklizni, egymáshoz átmenni, moziba menni stb. Álmom egy motor, jelenleg erre is gyűjtök, fantasztikus élmény lenne ha az unokatestvéremmel együtt motorozhatnék! MTA szervereken 3 éve kezdtem el játszani a V3-mas szerveren. Az előtt csak kisebb SAMP szervereken játszottam Ezután szüneteltettem az MTA-t egy kis ideig.Aztán újra kedvet kaptam és most lesz 2 éve, hogy Szeptemberben regisztráltam a V2-es szerverre,ez a szerver hamar megtetszett mivel először egy nagyon jó közösséget láttam a szerveren.Elkezdtem horgászni mint a többi kezdő, majd megvettem életem első kocsiját a szerveren.Ezután elég sok időt töltöttem a szerveren a mai napig. Jelenleg 230 perc hiányzik a 120.000 perchez.Nagyon érdekel a repülés/repülőgépek, még gondolkozok, hogy vadászpilóta legyek-e.

pSBiITZ.png


Mióta játszom a szerveren? (Néhány fontos dolog az eddigi SeeMTA karrieremről)

A See Game System szerverein három éve kezdtem el játszani, az előtt csak kisebb SAMP szervereken amit a barátokkal dobtunk össze.
Első szerverem a SeeMTA V3-mas szervere volt!Eléggé új volt az MTA számomra ezért kicsit nehézkesen indultak a dolgok, viszont rátaláltam egy barátra aki szinte az egész szervert bemutatta nekem és, hogy mi hogyan működik itt. Nagyon rákaptam a szerverre nap mint nap a szerveren töltöttem a szabadidőmet és játszottam barátaimmal.
Elhatároztam, hogy frakció után nézek és, hogy valahova csatlakozok, nos ez nem jött be mivel körülbelül mindenhova írtam lapot de sehova se vettek fel. Viszont a jég megtört egyszerűen egy idő után ahova írtam lapot felvettek, ezt ki is használtam és nagyon sok frakciót megjártam a szerveren de nem az összeset, 30.000 játszott perc környékén abba hagytam az MTA-t és szüneteltettem kicsit.Pár hónap múlva regisztráltam a SeeMTA V2 szerverre aminek a közössége nagyon megragadott.Itt már tudtam,
hogy mi merre és hogyan.Játszottam a szerveren barátkoztam itt is elkezdtem frakciókba menni stb. Nagyon sokat játszottam a szerveren, és az egyik nap kaptam egy Ideiglenes Adminsegédet Norman-tól. Ennek nagyon örültem ki se lehet fejezni, és ez az Ideiglenes Adminsegéd adott egy kis löketet, hogy csináljam csináljam.Játszottam sokat a szerveren majd kaptam megint Norman-tól egy Ideiglenes Adminsegédet, nagyon örültem ismét. Majd teltek a napok és láttam, hogy Adminsegéd felvétel van. [2018 tavasza]Meg is írtam a lapomat amit el is utasítottak viszont ez nem keserített el újra és újra próbálkoztam adminsegédnek amikor volt felvétel, és addig jutottam, hogy Petya aztmondta hogyha a jailek száma nem változik akkor nyári TGF-en (SGH) nagyobb eséllyel indulok. ( Ez volt 1 éve még a régi fórumon ) Ennek nagyon örültem és vártam is a nyarat, viszont pont akkor volt felvétel amikor én nem tartózkodtam itthon így nagyon el keseredtem. Az óta nem nagyon próbálkoztam a felvétellel mivel nem éreztem azt hogy mindent ki tudnék hozni magamból aztán most mondta az egyik barátom , hogy SGH tagfelvétel van így egyből irtam is a lapomat. Egyébként már körülbelül 10x esetleg többször voltam Ideiglenes Adminsegéd több admin által és semmi gond nem volt velem. Innen is köszönöm nekik, hogy megbíztak bennem!

pSBiITZ.png


Eddigi elért dolgok.

Rengetek frakcióban jártam most néhányat felsorolok:
-Nemzeti Adó- és Vámhivatal [Főtőrzsőmester]
-See City Car Service [Vontatós]
-Rendőrség [Törzsőrmester]
Rengetegszer voltam Ideiglenes Adminsegéd, körülbelül több mint 10x számításaim szerint
-Amire a "legbüszkébb" vagyok, hogy olyan barátokat szereztem a SeeMTA v2 szerverén akikkel hamarosan IRL fogok találkozni.


pSBiITZ.png


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Érettnek érzem magam erre a posztra és megtudnám állni a helyemet véleményem szerint.Nagyon megtisztelő lenne ha Adminesgéd lennék ezen a szerveren, régóta álmom.Amint megláttam ,hogy felvétel van Adminsegédnek egyből mondtam magamnak, hogy én most jelentkezni fogok megpróbálok bele adni mindent mind a formázásba és mind a szövegbe.Szeretnék megismerni egy új közösséget illetve kiszeretném magam próbálni.
XOMjlJX.png


pSBiITZ.png


Miért téged válasszunk?

Nehéz itt olyat írni, hogy ne legyen sablonos.Úgy érzem érett vagyok a posztra és kitartóságommal el tudok érni valamit a szerveren. Megállnám a helyemet Adminsegéd pozícióban. Amit kapnék feladatot teljesíteném segítenék a játékosoknak.Igyekeznék minden PM-re válaszolni. Tisztességes embernek tartom magamat. Régóta álmom, hogy Admin vagy Adminsegéd lehessek egy szerveren és most lehetőség nyílik rá. Szeretek segíteni az embereken.

pSBiITZ.png


Mennyi időt tudnál szánni feladataidra?/color]

Feladataimra 6-7 akár 7-8 órát is tudnék szánni naponta, hétvégén ennél többet.

pSBiITZ.png


Naponta hány órát tudsz online lenni?

Mint előbb mondtam napi 6-7, 7-8 órát tudok online lenni és ezt mind a feladataimra szánnám.

pSBiITZ.png


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy nem javítod meg az autóját?

Először is elmagyarázom neki, hogy én egy Admin SEGÉD vagyok tehát nem tudom megjavítani az autóját maximum admin de ő is csak BUG esetén. Ha így sem érti meg szólok AS chaten, hogy az egyik admin esetleg oda tudna-e menni megnézni mi a gondja. Vagy ki kickelni, hogy nyugodjon le.

pSBiITZ.png


Hogyan mutatnám be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is elmondanám neki, hogy 2 szerelő telep van a See City Car Services és a Fix&Drive ezek után közölném vele, hogy az első Los Santosban a másik San Fierroban található. Mindkettőt egy csavarkulcs jelzi. Ha a helyszínen van akkor mondanám neki, hogy bal oldalt van a gyorssáv ami fizetős és drága és jobb oldalt a sima sáv ami ingyenes de lehet várni kell. Ezután ha bement várnia kell amíg a szerelő kiszámítja az összeget és a /pay ID Összeg parancsal tudja elküldeni a szerelőnek a kiszámolt összeget, ezután várnia kell amíg a szerelő azt nem mondja, hogy kész az autó addig nem mehet sehova, csak azután miután a szerelő aztmondta különben nem lesz megszerelve az autója. Illetve elküldeném neki a Nyitvatartási időt is mivel azon kívül dupla ár van.

pSBiITZ.png


Mi a legfontosabb 3 helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

A legelső az a városháza lenne, hisz itt tudja igényelni a Személyigazolványát, ADR Vizsgáját illetve itt tud munkát felvenni.
A második a pláza lenne hisz itt tud körülbelül mindent megvenni ami egy kezdőnek kelleni fog.
A harmadik az autósiskola mivel ha már nem lesz kezdő a szerveren a rendőrök pénzbírságot szabhatnak ki rá.

pSBiITZ.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segíteni kell?

Hogyha PM-ben eltudom magyarázni akkor ott megpróbálom mivel gyorsan tudok írni és egyszerre több dologra figyelni. Ha oda kell menni hozzá akkor esetleg megkérek egy másik adminsegédet hogy amíg én nem birok odamenni hozzá, ő tudja-e elmagyarázni. Vagy ha olyan az RP szituáció gyorsan lerendezni.

pSBiITZ.png


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ez a NONRP-s hirdetés nagyon tág fogalom, először megnézném a játékos szintjét majd a hírdetés "nonosságát" ezután beküldeném AS chatre hogy az adminok lássák és szankcionálják.

pSBiITZ.png


Voltál már jailben?

Nagyon sokszor voltam jailben mivel régen sokat nonoztam, viszont tudtam, hogy ez így nem mehet tovább legutolsó szabálysértési jailem is egy "Egyedül nem tolod a kocsit" volt ami véleményem szerint nem volt jogos ezért PK-t is raktam az adott adminra ami természetesen jogtalan lett. Az előtt feburárban voltam mert magamra hívtam a PD-t. Igyekszem, hogy ne kerüljek jailbe viszont néha nekem is vannak rossz napjaim mint mindenkinek. Lehet, hogy elsőre sok jailem van de ezek nagy része RP folytatás, halálidő ilyenek.https://imgur.com/a/U2HHSU1

pSBiITZ.png


Voltál már bannolva?


2x voltam 2 éve viszont azóta mint mondtam igyekeztem jónak lenni.
https://imgur.com/a/TbXuF5c



Köszönöm, hogy végigolvastad a lapom!
 
Utoljára szerkesztve:

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Szép napot/estét! Fakhir én szerintem jó a lapod a jailek egy kicsit nem ha oda figyelsz mit csinálsz teis See Game Helpdesk tag lehetsz akár mint én voltam.Remélem a többi ember is TÁMOGATNI fogja mert én adnék neked egy esélyt hogy See Game Helpdeskt tag legyél.Ezért TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Fakhir

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Szia!
Szerintem egy esélyt megérdemelsz,mivel szerintem tanultál az eddigi hibáidból és láttam és látom most is,hogy szeretsz másoknak segíteni akár legyen szó kis vagy nagy dologról. Támogatom!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Az UCP-d miatt nem lehet elfogadni.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.