Fadil Luan jelentezes boxter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mixer

Újonc
2024. 07. 07.
1
0
V4 karakter
Fadil Luan
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
Tibi
~ Hány éves vagy? ~

17
~ Account ID-d? ~
240103
~ Jelenlegi játszott perced? ~
3729
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
Dél körül
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
2-3óra
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~

IMG-20240702-233926.jpg

~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
Nem voltam még
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~

Igen
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
Háztervrajz készitőnek tanulok,hobbim a motrozás

Sokat szerelek a mindennapokban is mivel romlik a járgány egfolytában és vonz minden aminek kerek van és van benne egy motor
néha sokat dumalok de ez ritkan történik meg máskülömben csendes vagyok.



🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

Fadil Luan

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~


Marosvásárhely 1999.05,04

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

Bányász

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

Szeretek nagyon szerelni és mindig is rááalt a kezem a szerelésre,munkamániás vagyok és mindig becsületes munkát végzek

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

Elfogadom

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~


Hát a gyerekkorom kemény volt mivel anyam tartott el és 5ön voltunk testvérek soha nem volt egy nyugodt északénk és mindig éheztünk aztán felnöttünk és elkezdtem dolgozni közmunkásként egy epitöipari cégnel egész nap csak a meló mivel anyam keveset kereset és a testvéreim elkezdtek inni ezért én kellet megkeressem a pénzt a napi kenyérre nagyon sok és fáraszto munkák után sikerült találnom egy szerelöt aki alkalmazott és neki is áltam szerelni motorkerékpárokat aztán elkezdtem estibe járni mivel kimaradtak a tanéveim a sok munka miatt a Faipar iskolába jártam estibe és sikeresen letettem az éretségit.
Egy kis idöre elkezdtem focizni mivel mindig is az volt az álmom hogy egyszer egy jó focista leszek de nem sikerült ezert hobbi szintem haverokkal ki ki jártam focizni emellett még horgászni is szoktam hobbiból.
Epitészeti és szerelési tudásom viszonylag magas de nem tökéletes


~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

20-25perc


 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
405
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Legközelebb próbálj odafigyelni arra, hogy megfelelően másold ki a mintát és annak formázását. Ez mellett tölts el még egy kis időt a szerveren, szerezz tapasztalatot. Ha továbbra is szeretnél csatlakozni a frakcióba, próbálkozz meg újra egy jelentkezési lappal néhány hét múlva.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.