Fabrizio La Royali (Liana Dawson) , Ramon Wiley - Walton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Fabrizio La Royali >

Panaszolt fél admin neve:
< Walton >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás, egy oldaló bírálás. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Szerintem mielőtt be kellet volna rakjon adminjail-be, azelőtt legalább OOC megkérdeze volna, hogy ez mi, mivel eddig minden admin, aki OOC stílus miatt jött hozzám, az mindig megkérdezte, hogy: "Ez mégis mi?", így nagyon egy oldalú bírálás is szerintem. Másik, attól, hogy mivel mi ketten OOC írjuk le a póénkodásunkat, mivel TS-en nincs kedvünk beszélni, attól még egyik fél sem sértődőtt meg. A PK-hoz csak Ramon, Walton és a bíráló FA/SA szólhat hozzá! >

Buba válasza:
Liana Dawson új neve Fabrizio La Royali , a témát frissítem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Sziasztok,minden logot csatolok: [2020-06-03 21:188] [Output] : Liana Dawson: (( Csak ne sírj. ))
[2020-06-03 21:17:16] [Output] : Liana Dawson: (( Skyler in the zone motherfuckers! ))
[2020-06-03 21:19:19] [Output] : Liana Dawson: (( Saadi-t hiába raktad be CK-ra 9999 perc-re, há' kivan baszva. ))
[2020-06-03 21:27:29] [Output] : Ramon Wiley: (( Tesó, mondtam. Felemelem én a kezem csak nemszeretnék börtönben rohadni mert egy állat meghalt. ))
[2020-06-03 21:26:44] [Output] : Liana Dawson: (( Előszőr fogyj le, hogy feltud emelni a kezed, aztán üss. ))
[2020-06-03 21:257] [Output] : Ramon Wiley: (( Nembírt el a szék vagy mi a bajod? ))
[2020-06-03 21:22:06] [Output] : Ramon Wiley: (( Ja meg a mikrofont a fejedről veddle, mert nem áll jól. ))
[2020-06-03 21:23:31] [Output] : Ramon Wiley: (( Az a baj kicsi Skyler ha megmozdítom te sírni fogsz mert még ennyit se tudsz. :/ ))
[2020-06-03 21:24:09] [Output] : Liana Dawson: (( Nem? Bazdmeg... legalább én fel tudom emelni a kezem, nem mint te, hogy daruval emelik fel. ))
[2020-06-03 21:25:07] [Output] : Ramon Wiley: (( Nembírt el a szék vagy mi a bajod? ))
[2020-06-03 21:25:36] [Output] : Liana Dawson: (( Téged mindenki tud, hogy a beton beszakad alattad. ))
[2020-06-03 21:26:44] [Output] : Liana Dawson: (( Előszőr fogyj le, hogy feltud emelni a kezed, aztán üss. ))
Ennyit fűznék hozzá,az OOC chat nem erre való. Várom a bíráló FA/SA válaszát.
 

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Igen, de még mindig nem Ramon küldte vagy én, hogy sértődtem. Az, hogy nem sikerült az egészet az a másik, nem jó az egeremnek a bal klikk-je. Másrészt ez nagyon egy oldalú bírálás, mivel meg se kérdezted, hogy mégis mi ez vagy valami, hogy ilyet nem kéne. Harmadrészt, jó hogy eddig egy admin-t se zavarta, hogy póénkodik OOC chat-en két haver, mert TS-en nem akarnak/nincs kedvűk beszélni. Várom FA/SA bírálását.
 

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
De még mindig fent áll, hogy egy oldalú bírálás, mivel lehetőséget nem adtál nekünk, hogy megmondjuk mi is volt. magyarán meg se kérdezted, hogy miért írtuk ezt. Nincs mit továbbá hozzáfűzek, FA/SA bírálását várom. :D
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Semmi figyelmeztetés se semmi... Szerintem tiszta vicc kategória. Még ha megkérdezel vagy ránk szólsz akkor oké, de csak így natúrba lényegre törni...
 

technősbéka

Újonc
2019. 12. 08.
30
54
Szeeeentgyörgy.
V4 karakter
dacquan.randolph
LV karakter
ontrell.hayes
V2 karakter
tameron.dennis
Hát nagyon kell nevetnem,hogy ilyen kicsi dologért berakod jailbe őket,legalább mint mondta Russo,hogy egy figyelmeztetést,hogy skacok álljatok le vagy valami.?

Buba válasza:
A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
Felesleges hozzászólás mely nem közöl érdemi információt OFF-nak tekinthető, és az általános szabályzat 10-es pontja vonatkozik az adott hozzászólásra.
Büntetés:
100 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
A további felesleges hozzászólások és "véletlen" hozzászólások miatt a témát lezárom , bíráló adminisztrátor majd újra fogja nyitni.
 
  • Hűha
Reactions: Patrikkk07

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
PK jogtalan.

Elég egyértelmű,hogy ez OOC stílus legközelebb jobban meggondoljátok,hogy miket írtok OOC-ban.
Nem kell ezt megkérdezni:" Szerintem mielőtt be kellet volna rakjon adminjail-be, azelőtt legalább OOC megkérdeze volna, hogy ez mi... " az adminisztrátornak mivel egyértelmű,hogy ez OOC stílus.
Jogosan kaptátok a szankciót.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.