Fabrizi Bertozzi jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

denniskeee

Pszichés gondok testvér de nem ELTE PPK
Támogató
2019. 01. 23.
136
2 279
V2 karakter
Fabrizi Bertozzi
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Fabrizi Bertozzi
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 3253 perc
IC SZINT: 8-as szintű vagyok.

KOROD: 21 éves.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, természetesen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, természetesen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Egyszer voltak TEK-ben és CDS-ben voltam úgymond egy ilyen tgf-es tag.
TÁVOZÁSAID OKA: TEK-ből egy ic konfliktus miatt kerültem ki.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Relatív hogy mennyi időt tudok fent lenni, de szerintem 2-3 esetleg még 4 óra simán meglenne.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén sokkal többet, de nem szeretnék túlzásokat írni, 3 óránál többet is tudok lenni.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Marcinak hívnak, 20 éves vagyok. Kettő éve dolgozok, mellette sok hobbim van. Hétfőtől-Péntek-ig edzeni járok, hétvégente haverokkal szoktam lenni, mindig csinálunk valamit. Van egy kutyám vele sokat szoktam foglalkozni hogy minél ügyesebb legyen. Nagyszüleimnek szoktam besegíteni a háznál, éppen amire szükségük van.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mindig is szerettem az autószerelést főleg IRL nagyon sokáig én is autószerelő szerettem volna lenni. Szeretnék egy összetartó és remek társaságba tartozni. Szeretném hogy IC legyen egy munkahelyem ahol otthon érezhetem magam.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.11 20:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.