Fabio Moretti - Akashi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

akosaki12

Újonc
2019. 02. 12.
3
6
V4 karakter
Daniel Lagoz
V2 karakter
Fabio Moretti
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Fabio Moretti >

Panaszolt fél admin neve:
< Akashi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat >

Bizonyítékok:
< [2022-03-05 19:11:22] [Output] : [Küldött PM]: Akashi (2): Hello! Bankban lőttem egy rendvédelmisre, de nem kapta segitesz légyszi? Itt a videó is: https://streamable.com/grxe7k [2022-03-05 19:11:33] [Output] : [Segítség] Admin[3] Akashi: szia ic ügy

Kép a beszélgetésről: https://imgur.com/gallery/dbNkt4D

A PM-ben leirt felvétel link: https://streamable.com/grxe7k
>

Megjegyzés:
< Úgy történt hogy bankban voltunk, behatolt ránk egy rendvédelmis, akit észrevettem és elkezdtem oldalról megközeliteni, mikor már ráláttam és a célkereszt is a fején volt, lőttem, de nem kapta egyik fejlövést sem, ez látszódik a felvételen is, majd ő rámfordult és lelőtt. Mikor ez az eset megtörtént admin segitséget kértem, mert látható hogy bug miatt nem tudtam lelőni, mikor elküldtem a PM-et Akashinak másodpercek alatt válaszolt, hogy ic ügy, én meg is lepődtem hogy ilyen gyorsan el lett birálva, mint logban is látszódik 11 másodperc telt el, mikor megkaptam a gyors választ megfordult a fejemben, hogy lehet nem lett alaposan megnézve a felvétel, ezért még irtam hogy: De bug miatt nem kapta. Erre az üzenetre választ már nem kaptam. Ezt az üzenetet azért irtam még utána, mert tudom hogy létezik ilyen alap MTA-s bug lövésnél. A birálat szerintem azért helytelen, mert felvételen is látszódik, hogy fejre céloztam mikor lőttem. Azt pedig nem értem hogy 11 másodperc alatt el lett birálva az ügy, és a 11 másodperces időintervallumba hogy fért bele az általam küldött pm elolvasása, link megnyitása, felvétel megnézése, (magában a felvétel 11 másodperces) és az ügy elbirálása és a válsza felém. >
 

AkashiV2

Újonc
2019. 07. 28.
24
39
23
V4 karakter
Akashi Lorenz
V2 karakter
Lusia Cresces
Szia!
Mint a videón látszódik a pillérnek a textúráján csattannak a golyóid! Amint a pd s ki jön onnan a pillértől már is kapja a golyókat. Az ügyed pedig azért lett 11 mp alatt elbírálva mert tommen küldte már be az adminchatre ezt a videót szóval ismertem a storydat.
Sajnálom hogy neked ez így jött le hogy én engem nem érdekel az ügyed és hamar lerázlak de én ezt már láttam hogy mi volt, és szerintem ezen a videón nem igen van olyan dolog amiért én felszedjelek! Hisz mint előbb leírtam a videón az látszódik hogy a pillér textúráját lövöd!
Még egyszer is bocs hogy ezt az érzeted keltettem benned de hidd el ez nem igy van! További jó játékot és szép estét neked pacsi!:)
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Leader meetingen is átnéztük ezt a videót, egyértelműen látszik, hogy az elején az oszlop szélét lövöd (amiatt a szikra), csak mikor jobbra mozdulsz akkor találod el a PD-st.
Leírásodból kiindulva, hogy a PD-s miért ment be egyedül aranybankba akciózni, kérlek ezt PD Leader felé jelezd.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.