FA/SA bírálatára vár Fabio Giuseppe -> Negan

L4rry

Újonc
2022. 10. 08.
3
1
V4 karakter
Fabio Giuseppe
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Fabio Giuseppe

A ban időpontja:
2023. 10. 28. 16:01

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Negan

A ban oka:
OOC Szidás, adminügy alatti komolytalan viselkedés @Petya+negan

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok! Utoljára nem is tudom hogy mikor írtam UB kérelmet, de már azóta eltelt egy kis idő így úgy gondoltam írok egyet. Nos mikor utoljára írtam ub kérelmet, bevallom illetve "@Negan" is felvilágosított a bannom okának kis képkockáira is amik miatt ki lettem rakva a szerverről, mert én sok dologra nem igen emlékeztem hogy miket is csináltam amik miatt ez történt. Mivel nyilván neki több proofja volt a történtekről a logok miatt. Már lassan 1 éve ki lettem rakva a szerverről és a bannom oka szerintem nem annyira súlyos hogy továbbra is ki legyek tiltva a szerverről, de persze nem én döntök erről. Előző ub levelemben igazából mindent összefoglaltam ami miatt kérelmezném az ub-t, így úgy gondolom hogy most felesleges ide bemásolni az történteket mert akkor regényt írnék mert nem rövid sztori. Röviden szerintem megérdemelnék 1 esélyt hogy bebizonyítsam hogy már nem csinálnék ilyet mint akkor , és már nagyon szeretnék újra aktív tagja lenni a see közösségnek.

Megjegyzés:
Még annyit hozzászolnék ehhez hogy először ha jól emlékszem 1 évre volt megbeszélve hogy ki leszek tiltva, ez az örök nem tudom hogy hogyan jött igazából. Nyilván én miattam csak nem tudom hogy milyet szólhattam ami miatt ez lett a következmény. Köszi hogy elolvastátok, várom milyen döntést hoztok :).

 
Utoljára szerkesztve: